Τρίτη
16-04-2024
08:06
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Aγαπημένα Προϊόντα Ενυδάτωσης - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Aγαπημένα Προϊόντα Ενυδάτωσης
Aγαπημένα Προϊόντα Ενυδάτωσης
Natalia_L

Ημερομηνία: Παρασκευή, 09-11-2012, 15:58 | Δημοσίευμα # 1
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 15
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Ας ποστάρουμε εδώ reviews για τα αγαπημένα μας προιόντα ενυδάτωσης.

La Roche Posay - Hydraphase Intense Legere Intensive Rehydrating Care - H αγαπημένη μου ενυδατική! Έχω μικτή επιδερμίδα, επιρρεπή στην ακμή και την ενυδατική αυτή μου τη σύστησε η δερματολόγος μου. Είναι ελαφριά και ταυτόχρονα ενυδατώνει έντονα. Δεν είναι κολλώδης και απορροφάται πολύ γρήγορα. Έχει γλυκερίνη και υαλουρονικό οξύ. Τη χρησιμοποιώ μέρα, νύχτα και πριν το μακιγιάζ είναι πολύ καλή. Τη χρησιμοποιώ καμιά φορά και στα χείλη για ενυδάτωση που είναι ξηρά. Χρησιμοποιήστε πριν κάποιο ελαφρύ καθαριστικό όπως Physiological Cleansing Gel. Tιμή αρκετά καλή. Αγορά online από το http://gr.strawberrynet.com . Τη συστήνω ανεπιφύλακτα.
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Σάββατο, 10-11-2012, 12:36 | Δημοσίευμα # 2
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Εγώ έχω πάρα πολυ λιπαρή επιδερμίδα και μαύρα στίγματα στη μύτη. Μεγάλο θέμα η ενυδάτωση γιατί πάντα ότι έβαζα στο πρόσωπό μου το έκανε χειρότερα, πολυ λιπαρό και και μου έδινε μια ανεπιθύμητη γυαλάδα. Και έτσι δοκίμασα το Trifix Oil-Free Moisturizer από τον Dr. Dennis Gross. Πολύ καλή ενυδατική!!! Ελευθερώνει τα μαύρα στίγματα μου και έχει ηρεμήσει πολύ την επιδερμίδα από τις κοκκινίλες. Επίσης δεν περιέχει parabens!!! Έτσι μου έχει αλλάξει όλο το λουκ μου όταν βάζω και το μακιγιάζ μου. Απλά τέλεια!
 
beautylover92

Ημερομηνία: Πέμπτη, 06-08-2015, 10:03 | Δημοσίευμα # 3
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 2
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλημέρα! biggrin

Έχω λιπαρή επιδερμίδα, έψαχνα καιρό να βρω το κατάλληλο προϊόν για μένα γιατί στα περισσότερα προϊόντα δεν είχα το επιθυμητό αποτέλεσμα. Το προσωπό μου γινόταν πιο λιπαρό και κολλούσε. Βρήκα την κρέμα προσώπου για λιπαρές επιδερμίδες της Apivita και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη. Πολύ καλή ενυδάτωση, το πρόσωπο είναι πιο απαλό και μαλακό, μετά την εφαρμογή το δέρμα λάμπει αμέσως και το συγκεκριμένο, δεν νιώθω να κολλάει. Επίσης δεν έχει ίχνος λιπαρότητας. Τη βρήκα σε πολύ τιμή στη strawberrynet όπως είπε και η Ναταλία παραπάνω!! Δοκιμάστε τη!!


Beauty is not in the face, beauty is a light in the heart
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Aγαπημένα Προϊόντα Ενυδάτωσης
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats