Παρασκευή
19-04-2024
13:04
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Πρόληψη Ρυτίδων - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Πρόληψη Ρυτίδων
Πρόληψη Ρυτίδων
MariaPapa

Ημερομηνία: Τετάρτη, 28-11-2012, 15:32 | Δημοσίευμα # 1
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Γεια σας κορίτσια!!!! Ωραία είμαι 30 και όπως και να έχει σκέφτομαι να αρχίσω καμιά κρέμα για τις πρώτες ρυτίδες. Ναι, με έχει πιάσει ένα άγχος να αρχίσω νωρίς αυτή τη διαδικασία... μήπως ξέρει κανείς καμιά καλή και οικονομική κρέμα; Ψάχνω ψάχνω στο νετ και με τόσες επιλογές έχω πελαγώσει. wacko
 
Natalia_L

Ημερομηνία: Παρασκευή, 30-11-2012, 18:32 | Δημοσίευμα # 2
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 15
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Γεια σου Μαρία. Εγώ χρησιμοποιώ του Korres την Quercetin & Oak Anti-Aging & Anti-Wrinkle Day Cream για κανονικό προς μικτό δέρμα και την πήρα στα 45 ευρώ. Είναι πολύ καλή. Μια πάρα πολύ οικονομική που δοκίμασα ήταν Nutritioniste Ultra Lift Anti Wrinkle Firming Moisture Cream της Garnier που είναι τέλεια και την πήρα μόνο 12 ευρώ απ το ιντερνετ.
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Σάββατο, 01-12-2012, 12:58 | Δημοσίευμα # 3
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Και εγώ από εκεί ψωνίζω αλλά βρε γαμώτο για πρόληψη ρυτίδων δεν γράφει πολλά το Strawberrynet. Θέλω να πάρω μια ελαφριά κρέμα γτ όλες αυτές οι αντιγηραντικές κρέμες είναι λίγο βαριές.
 
Crazy_40

Ημερομηνία: Τρίτη, 05-02-2013, 13:58 | Δημοσίευμα # 4
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλημέρα σε όλους! Αλήθεια το Strawberrynet έχει και Κορρές;; Δε το ήξερα!! Θα παραγγείλω κ εγώ!! cool
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Τετάρτη, 06-02-2013, 13:46 | Δημοσίευμα # 5
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
ναι ναι ! απλά δεν έχει μεγάλη γκάμα όπως τα φαρμακεία μας smile πάντως έχει ότι μάρκα θες αυτό το κατάστημα, χαμός!
 
Careyourself

Ημερομηνία: Σάββατο, 18-01-2014, 21:52 | Δημοσίευμα # 6
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Μπορώ να σου προτείνω το careyourself;Eχεί επαγγελματικά καλλυντικά και έμπειρη αισθητικό που μπορέι να σε καθοδηγήσει
και να σε βοηθήσει να βρεις το κατάλληλο για σένα.
Θα χαρώ πολύ να σας βοηθήσω σε οτι αφορά την ομορφιά και περιποίηση του προσώπου και του σώματος.
Θα είναι μεγάλη βοήθεια και για μένα να μου πείτε τη γνώμη σας, γιατί είναι καινούργιο στο χώρο του ίντερνετ και θα ήθελα με τις παρατηρήσης σας να γίνεται κάθε μέρα και καλύτερο για την καλή εξυπηρέτηση σας.
Ευχαριστώ!
 
marina-kot

Ημερομηνία: Δευτέρα, 17-03-2014, 14:04 | Δημοσίευμα # 7
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλησπέρα κι από εμένα. Κι εγώ 30 και άρχισα να αγχώνομαι πραγματικά, τα πρώτα σημάδια άρχισαν να φαίνονται κυρίως λόγω της ζωής που έκανα, βάψιμο, ξενύχτι, αλλά και λόγω του περιβάλλοντος. Όσοι ζουν στην Αθήνα, μπορούν να καταλάβουν τι εννοώ. Δοκίμασα κάποιες κρέμες οι οποίες όμως ήταν ψιλό αδιάφορες για το δέρμα μου, τελικά δοκίμασα κάτι και το προτείνω ανεπιφύλαχτα. Μπες σε αυτό το site και θα βρεις κρέμες από χαβιάρι, κεχριμπάρι και με αλόη. Εγώ αυτή που χρησιμοποιώ είναι με βλαστοκύτταρα φρούτων και μπορώ να πω ότι ένιωσα μεγάλη διαφορά στο δέρμα μου. πρέπει όμως και λίγο να περιορίσουμε τις ώρες που παραμένουμε βαμμένες ή τουλάχιστον να πλενόμαστε συχνά ώστε να αναπνέει το δέρμα μας.
 
marina-kot

Ημερομηνία: Δευτέρα, 17-03-2014, 14:09 | Δημοσίευμα # 8
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Το site είναι naturfarm
 
filam

Ημερομηνία: Τετάρτη, 07-05-2014, 14:03 | Δημοσίευμα # 9
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 16
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Τα Korres γενικά είναι τα καλύτερα!
 
niki78

Ημερομηνία: Δευτέρα, 07-07-2014, 17:45 | Δημοσίευμα # 10
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 1
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Γεια σας κορίτσια! εγώ συνηθως φτιαχνω σπιτικές μασκες μονη μου και παίρνω 1-2 φορες το χρόνο μια ακριβή κρέμα απτο φαρμακειο για τις ρυτιδες. για πιο αμεσο αποτελεσμα ομως προσπαθω να κανω μερικες φορες το χρονο και μια θεραπεια ειδικη για να το κκραταω λαμπερο και σφιχτο. τελευταια δοκιμασα τη μεταθεραπεια που κανει αναπλαση και ειναι φοβερη. το κεντρο που πηγα κανει και διαγωνισμο αυτες τις μερες στο facebook και μπορει να την κερδισεις δωρεάν!
 
Vegasteam

Ημερομηνία: Δευτέρα, 06-04-2015, 00:10 | Δημοσίευμα # 11
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
des to site My WebPage

www.vegasbeauty.gr
 
Fwteini

Ημερομηνία: Δευτέρα, 08-06-2015, 15:41 | Δημοσίευμα # 12
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 25
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλησπέρα σας! Χρησιμοποιώ εδώ και 6-7 μήνες μια κρέμα η οποια είναι αντιρυτιδική και μου αρέσει πολύ. Τη βρήκα τυχαία στο facebook και είδα οτι μαζί με τη κρέμα προσώπου, παίρνω και μια κρέμα ματιών δωρεάν - ξέρετε ότι η περιοχή γύρο από τα μάτια είναι πολύ λεπτή και ευαίσθητ'η και πρέπει να τη φροντίζουμε με ιδιαίτερη προσοχή. Γι'αυτο αποφάσισα να δοκιμάσω ακριβώς αυτή τη κρέμα - Hydroface Anti-Aging System λέγεται. Είναι Αμερικάνικο προϊον και είναι πάρα πολύ καλό, στην Αμερική κάνουν συνέχεια πολλές έρευνες και εξετάσεις και προφανώς βρήκαν το μυστικό για νέο δέρμα. Έχω φωτογραφίες από παλία και η διαφορά είναι πολύ μεγάλη. Αν κάποια θέλει - να μου στείλει ένα μήνυμα, θα σας δώσω λινκ για το facebook μου να δείτε φωτογραφίες πριν και μετά!
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Πρόληψη Ρυτίδων
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats