Πέμπτη
28-03-2024
19:10
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Υγιεινό αδυνάτισμα με μόνιμα αποτελέσματα - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΔΙΑΤΡΟΦΗ » Υγιεινό αδυνάτισμα με μόνιμα αποτελέσματα
Υγιεινό αδυνάτισμα με μόνιμα αποτελέσματα
Fwteini

Ημερομηνία: Δευτέρα, 01-06-2015, 13:34 | Δημοσίευμα # 1
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 25
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλημέρα σας! Εδώ και χρόνια προσπαθώ μα χάσω τα 5-6 κιλά που έχω παραπάνω - έκανα τρελές δίαιτες, ασκήσεις, πείνα κλπ κλπ... Πριν λίγες εβδομάδες στην απελπισία μου (έρχεται το καλοκαίρι - φορέματα και φούστες, παραλίες, μαγιό, αγόρια, πάρτυ!) παράγγηλα ένα συμπλήρωμα διατροφής - το Nidora. Ποτέ δεν έχω πάρει τέτοια σκευάσματα και να σας πω την αλήθεια ήμουνα πολύ επιφυλακτική και προσεκτική. Σε κάποιες στηγμές ματάνιωσα την απόφαση μου αλλά αφού ήτανε ήδη στα χέρια μου είπα να το δοκιμάσω. Στο ίντερνετ είδα και θετικές και άσχημες γνωμές. Το παίρνω εδώ και 3 βδομάδες - η όρεξη μου μειώθηκε και έχασα 2,300κg. Η διαφήμιση ήτανε αλήθεια!! happy happy happy Οι πελάτες που το πήραν λένε ότι δουλεύει και ότι τα αποτελέσματα είναι μόνιμα.
Βέβαια η διατροφή μου είναι και θα είναι όταν χάσω (μακάρι!!!) ισορροπημένη, αλλά απλά ήθελα να βοηθήσω σε όλους που δοκίμασαν τα πάντα και δεν έχασαν ουτε γραμμάριο. Δεν γράφω αυτό το ποστ για να κάνω διαφήμιση, ξέρω ότι οι περισσότεροι άνθρωποι είναι πολύ επιφυλακτικοί όσον αφορά τέτοια προϊόντα, αλλά εγώ έχασα τα κιλά με το εύκολο τρόπο και ήθελα να μοιραστώ την ιστορία μου μαζί σας!!
Αν έχετε ιδεές και προτάσεις για τη συντήρηση των αποτελεσμάτων θα μπορείτε να τις γράψετε και να συζητάμε μαζί αυτό το θέμα.
 
Melisoula

Ημερομηνία: Τρίτη, 04-04-2017, 21:44 | Δημοσίευμα # 2
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 8
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Αχ εγώ πέρισυ το καλοκαίρι είχα χάσει κιλά και φέτος τα ξαναβαλα, λίγο το άγχος, λίγο η απροσεξία έγινε το κακό. Το θέμα είναι πως μετά τη διατροφή που έκανα κι έχασα τα κιλά δεν έκανα σωστή συντήρηση. dry
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΔΙΑΤΡΟΦΗ » Υγιεινό αδυνάτισμα με μόνιμα αποτελέσματα
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats