Παρασκευή
29-03-2024
14:57
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Η γιογκα του γελιου - Page 2 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ » Η γιογκα του γελιου (γελάστε κανει καλο)
Η γιογκα του γελιου
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 23-03-2012, 17:51 | Δημοσίευμα # 16
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Μαρία μου πόσο δίκιο έχεις . sad
Εγω σαν παιδί έπαιξα χωρίς φόβο και στο δρόμο και στις αλάνες που ήταν στην διάθεσή μας.
Παίζαμε και διασκεδάζαμε με την ψυχή μας.Η μαμά μου έβγαινε να μας φωνάξει μόνο όταν βράδιαζε.
Τα σπίτια μας μας ήταν πάντα ανοικτά και ποτέ κανεις δεν μας έκανε τίποτα.
Τα δικά μου τα παιδιά τα ακολουθούσα πάντα απο πίσω και όλο μη και μη άκουγαν.Περίμεναν πότε θα μπορέσουμε εμείς να τα πάμε σε παιχνιδότοπο κι αυτό σε περιορισμένο χρόνο.Είναι τα λεγόμενα παιδιά του διαμερίσματος που λόγω συνθηκών περιορίζουν τις επαφές με τους φίλους τους μέσω ηλεκτρονικών υπολογιστών.Εμεις έχουμε τόσες ωραίες και πολλές αναμνήσεις......που δυστυχώς αυτά δεν έχουν.
Είδες Μαρία μου στη συνάντηση με τις παιδικές σου φίλες πόσα ωραία πράγματα έχετε και θυμάστε.Τότε δεν χρειαζόμασταν πολλά πράγματα για να διασκεδάσουμε.Μόνο καλή παρέα και όρεξη για παιχνίδι.
Η Χρυσαννούλα είναι στην ηλικία που θέλει να παίξει ,να τρέξει γιατί αυτή είναι η φύση του καθε παιδιού.Οι δικές μας οι φοβίες μας κάνουν να πιστεύουμε ότι είναι ίσως κάπως ζωηρά.Αυτά θέλουν μόνο να παίξουν
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 23-03-2012, 22:25 | Δημοσίευμα # 17
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ετσι είναι Βιργινία μου.Είναι δυστυχώς τα παιδιά σήμερα τα παιδιά του διαμερίσματος και επί πλέον του φόβου,παντός φόβου.Τόσα γίνονται σήμερα.....Είναι να μή φοβάσαι;;; :(.Τα μάτια μας πρέπει να τα έχουμε 14 που έλεγαν και οι παλιοί μας biggrin
Δεν μπορεί να καταλάβει το κοριτσάκι μου ότι το μωρό δεν μπορεί να παίξει και όλο φωνάζει. Χήκω (σήκω)νινί χήκω πάμε παιντότο(παιδότοπο).Αφου το κοριτσάκι μου βλέπει ότι το μωρό δεν.....θυμωμένη μου λέει :Πάτο (πάρτο) γιαγιά,πάτο γαλιά(αγκαλιά) παθ (να το πας)πίτι θου(σπίτι σου).Κατι τέτοια μου λέει και με τρελαίνει το Χρυσαννάκι μου
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ » Η γιογκα του γελιου (γελάστε κανει καλο)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats