Παρασκευή
29-03-2024
17:29
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
FlyLady - Ζώνες - Page 3 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΠΙΤΙ - ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ - ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ » ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ - FlyLady » FlyLady - Ζώνες (Χωρισμός σε ζώνες και κανόνες.)
FlyLady - Ζώνες
virginie

Ημερομηνία: Κυριακή, 22-01-2012, 13:31 | Δημοσίευμα # 31
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Kαλημέρα όλη μέρα!!! flower όπως λέει και η μανούλα μου!Ράνια και Μαρία βλέποντας τη συζήτηση σας ένοιωσα την ανάγκη να βρεθώ με την κόρη μου.Είμαι απο τις μανούλες που δεν μπορώ αρκετό καιρό μακριά τους.Και να σκεφτείτε ότι στις γιορτές είμαστε μαζί tongue Μαράκι μου κατάγεσαι απο την ωραιότερη πόλη της Κρήτης!!!Εγω κατεβαίνω αρκετά συχνά ειδικά όταν έχει εξεταστική η κόρη μου,όπως τώρα.Πίστεψέ με την βρίσκω μαγευτική οποια εποχή και να κατέβω ακόμη και όταν βρέχει ασταμάτητα(πράγμα ασυνήθιστο για το Ρέθυμνο laugh )Είσαι πολύ τυχερή που μπορείς να βρίσκεσαι αρκετούς μήνες εκεί.Εύχομαι με το καλό να έρθει και το άλλο εγγονάκι σου biggrin bye
 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 22-01-2012, 16:58 | Δημοσίευμα # 32
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Πράγματι είναι ωραία πολη το Ρέθυμνάκι μας και το κυριώτερο κρατά το χρώμα της....Μου αρέσει αφάνταστα την Ανοιξη και το Φθινόπωρο....
Εχουμε και εμείς αρκετά αμπέλια και παράγουμε κρασί ,τσικουδιά ή ρακί όπως είναι γνωστή.Παλιά είχε και η οικογένειά μου αμπέλια και έχω ασχοληθεί με τον τρύγο,το ξεχορταρισμα κ.λ.π. Γλέντια και χαρές ήταν ο τρύγος...και το πάτημα στο πατητήρι μετά.Εφυγαν οι γονείς μου πάνε αυτά.Τα αδέλφια μου φύτεψαν ελιές και ο τρύγος με το πατητήρι και τις χαρές έγιναν γλυκές αναμνήσεις...Μέσα Φεβρουαρίου θα είμαι και εγώ εκεί,πρώτα ο Θεός !!!!!!.
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές Βιργινία μου biggrin biggrin Δυρτυχώς και εγώ δεν μπορώ μακριά απο τα παιδιά μου angry
 
Ρανια

Ημερομηνία: Δευτέρα, 23-01-2012, 13:39 | Δημοσίευμα # 33
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Πολυ ωραία η πόλη σας ανκαι δε εχω μείνει Παντα περαστική ήμουνα
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 23-01-2012, 17:10 | Δημοσίευμα # 34
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Κορίτσια το καλοκαίρι σας περιμένω για μπάνια...
 
Ρανια

Ημερομηνία: Δευτέρα, 23-01-2012, 23:52 | Δημοσίευμα # 35
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Ευχαριστούμε Μαρία
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 24-01-2012, 01:39 | Δημοσίευμα # 36
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Μαρία εδώ και 3 ώρες βρίσκομαι στο Ρεθυμνάκι σου!!! Βρήκα πτήση στο παρα πέντε και άρπαξα την ευκαιρία biggrin Αύριο το Μαράκι μου ξεκινάει να γράφει και για μια εβδομάδα θα είμαι μαζί της happy Θα είναι για μένα εβδομάδα μαγειρικής και γενικής καθαριότητας Αυτή τη φορά όμως ήρθα οργανωμένη και οπλισμένη με το ημερολόγιό μου book Σήμερα δεν θα εκτελέσω καμία ρουτίνα γιατί είμαι πτώμα bye
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 24-01-2012, 09:19 | Δημοσίευμα # 37
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Βιργινια μου ευχομαι να περάσεις καλά στο Ρεθυμνο , καλή δυναμη για τις δουλειές σου και καλή επιτυχία στην κορούλα σου
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΠΙΤΙ - ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ - ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ » ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ - FlyLady » FlyLady - Ζώνες (Χωρισμός σε ζώνες και κανόνες.)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats