Πέμπτη
28-03-2024
23:42
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Αν υπάρχει καμια κοπέλα ελεύθερη - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ » Αν υπάρχει καμια κοπέλα ελεύθερη
Αν υπάρχει καμια κοπέλα ελεύθερη
nikolas

Ημερομηνία: Σάββατο, 18-12-2010, 00:45 | Δημοσίευμα # 1
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 1
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Έχετε την εντύπωση οτι όλα τα ζευγάρια φιλιούνται μπροστά σας την στιγμή που σας
βλέπουν; Όλα τα υποψήφια "ταίρια" σας τελικά καταλήγουν να είναι δεσμευμένα με
κάποιον άλλον; Όσους έχετε γνωρίσει έχουν παίξει με τα αισθήματα σας και σας έχουν
παρατήσει; Άτομα του άλλου φύλου καταλήγουν να σας βλέπουν φιλικά, άσχετα με το
αν εσείς τους δίνετε τα πάντα; Τότε ξέρετε πως νιώθω.
Ίσως να σας φανεί περίεργο το μήνυμα μου σε αυτό το φόρουμ.
Αν υπάρχει καμια κοπέλα ελεύθερη που να θέλει να μην είναι μόνη της τα Χριστούγεννα
και να έχει κάποιον να ανταλλάξει έστω μερικά μηνύματα μπορεί να μου στείλει e-mail στο
*****. Είμαι 28 χρονών και δεν είμαι ανώμαλος ούτε, έχω άσχημες
προθέσεις, απλά έχω βαρεθεί να είμαι μόνος μου.
Θα ήθελα να πιστέψω ότι θα περάσω αυτά τα Χριστούγεννα με την ψευδαίσθηση
οτι δεν είμαι μόνος και οτι σταμάτησα να είμαι άτυχος.

Καλά Χριστούγεννα και συγγνώμη αν σας ψυχοπλάκωσα wink

_________________________

Από Admin:<***** το e-mail έχει διαγραφεί για λόγους ασφαλείας. nikolas, εάν επιθυμείτε να αποκατασταθεί το e-mail, επικοινωνήστε μαζί μου.>
_________________________

 
rika

Ημερομηνία: Σάββατο, 18-12-2010, 01:20 | Δημοσίευμα # 2
Δυνατό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 243
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 1

Offline
nikolas, να σου πω την αλήθεια, δε μου φαίνεται καθόλου περίεργο που γράφεις σ' αυτό το φόρουμ. Δεν ξέρω βέβαια άν όντως είσαι τόσο πληγωμένος ή αν είσαι απλά (sorry) ανώμαλος κι ας το αρνείσαι. Θέλω να πιστεύω πάντως ότι είσαι ένα νορμάλ άτομο, ίσως λίγο πληγωμένος και γι' αυτό τον λόγο γράφεις εδώ αν και δεν είναι φόρουμ γνωριμιών.

Αν αναζητάς απλή επικοινωνία, ορίστε, εδώ είναι ένα φόρουμ με λίγα αλλά πραγματικά καλά άτομα. Υπάρχουν διάφορες κατηγορίες και όταν στέλνουμε post περιμένουμε με ανυπομονησία να μας απαντήσει κάποιος. Κι αυτός ο κάποιος πάντα έρχεται και μας απαντάει. Και δεν έχει σημασία για ποια πράγματα μιλάμε. Απλώς έχουμε έναν χώρο όπου μπορούμε ανά πάσα στιγμή να μπούμε και να μοιραστούμε τη χαρά ή την λύπη μας, να μοιραστούμε τις εμπειρίες και τις γνώσεις μας, να δώσουμε και να πάρουμε συμβουλές, ή απλώς να ευχηθούμε Χρόνια Πολλά... είμαστε λίγοι αλλά καλοί happy

Πραγματικά λυπάμαι πολύ που νιώθεις τόσο μόνος και μάλλον τόσο πολύ πληγωμένος. Αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που με χαρά θα μιλήσουν μαζί σου για οτιδήποτε κι ας μην σε ξέρουν πραγματικά.

Πάντως αν ο nikolas δεν ξαναεμφανιστεί σε αυτό το φόρουμ, τότε θα είμαι απολύτως σίγουρη πως το παραπάνω μήνυμα είναι απλώς μια αγγελία γνωριμίας κι όχι μια απελπισμένη φωνή που αναζητά υποστήριξη, επικοινωνία και καλή virtual παρέα.

 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 19-12-2010, 22:20 | Δημοσίευμα # 3
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Συμφωνώ με την Ρίκα απόλυτα.Είναι σοβαρό το φόρουμ και με πολύ αγάπη βλέπουμε τίς φίλες μας και μοιραζόμαστε σκέψεις-απόψεις και ακόμα εγώ τουλάχιστον ξέρω πως μπορω να μοιραστω κάτι με τις υπόλοιπες φίλες ή ακόμα να ζητήσω την γνώμη τους για πράγματα που δεν μπορω να βρώ λύση.Επί πλέον είναι και επιμορφωτικό.Κάτι άλλο με διαφορετικούς σκοπούς δεν χωράει..... smile
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ » Αν υπάρχει καμια κοπέλα ελεύθερη
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats