Πέμπτη
25-04-2024
23:35
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 16 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 24-04-2012, 11:53 | Δημοσίευμα # 226
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Φυσικά και σε θρόνο τίποτα λιγότερο biggrin
Μόνο που το Μαράκι μας έχει 2 βασίλεια.Τώρα σε ποιό ανήκει ..........νομίζω και στα δύο.
Μαρία μου πάντα θα το έχεις αυτό το δίλλημα γιατί απο ότι κατάλαβα η οικογένεια σου και η καρδιά σου είναι μοιρασμένη και στα δύο αυτά μέρη.
Είσαι μια σύγχρονη Περσεφόνη tongue
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 25-04-2012, 01:14 | Δημοσίευμα # 227
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ετσι είναι Βιργινία μου.......μια σύγχρονη Περσεφόνη....με διλλήματα και πολύ πόνο όταν πρέπει να μεταφερθώ.....Ο γυιός στην Θεσσαλονίκη ,η κόρη και οι μεγάλες μου αγάπες ,οι δυό βασιλοπούλες μου (βλέπετε διάβαζα πολλά παραμύθια με βασιλιάδες χαχαχαχ) εδώ......Η μισή ζωή μου εδώ ,η άλλη στην Θεσσαλονίκη.....Πως τα φέρνει η ζωή sad Αντε με πήραν τα ζουμιά πάλι wink
Το νιώθω Ράνια μου ότι έχω δυο θρόνους και δοξάζω τον Θεό και Τον παρακαλώ να είναι καλά τα παιδιά μου και όλος ο κόσμος ....αλλά έλα που έρχεται πολύ συχνά και το συναίσθημα της απουσίας και μου τα κάνει λίμπα mellow
Αντε Μαρία ψηλά το κεφάλι ....αύριο ξημερώνει μια καινούρια ημέρα
Καλό ξημέρωμα καλές μου φίλες.... bye
 
Ρανια

Ημερομηνία: Πέμπτη, 03-05-2012, 14:00 | Δημοσίευμα # 228
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
κορίτσια μου καλά έλειψα πολύ και μου λείψατε!
Καλό μήνα έστω και καθυστερημενα , ο Μάης όσο ωραίος μήνας νάναι είναι και δύσκολος, οι πρώτες ζέστες, περισσότερες δουλειές από ποτέ, αλλά και περισσότερες εκδηλώσεις
Ελπίζω να είστε όλες καλά Θα σας διαβάσω σιγά σιγά να αναπληρώσω τα κενά
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 04-05-2012, 09:49 | Δημοσίευμα # 229
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλό μήνα και σε σένα Ράνια μου biggrin
Φυσικά και μας έλλειψες πολύ και χαιρόμαστε που σε έχουμε πάλι κοντά μας.
Αυτές τις μέρες όλες μας είμασταν απούσες λίγο πολύ.
Αυξημένες υποχρεώσεις λόγω εποχής
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 04-05-2012, 22:50 | Δημοσίευμα # 230
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
γεια σας κοριτσια μου
Μπραβο Βιργινία για το πρωτο σου μπανιο Εκανε πολλή ζέστη και εκανες πολύ καλα.
Εσύ Μαρία μου δεν θα εχεις διακοπές στη Θεσσαλονίκη δυστυχώς Το μόνο καλό ότι θα δεις το γιόκα σου μετα από τοσες μερες
Αυτές οι μερες είναι γεματες δουλειες και στο σπίτι και διάφορες εξωτερικές Τρεχω από δω τρεχω από εκει Μαλλον εχω ξαναβρει τον παλιό μου εαυτό
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 04-05-2012, 23:39 | Δημοσίευμα # 231
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Βλέπεις Ράνια μου;; Ο Θεός μας δίνει δύναμη να αντέχουμε ...να τρέχουμε....να προσφέρουμε....Απορώ στο τέλος της ημέρας και αναρωτιέμαι πως μπόρεσα να κάνω τόσα πράγματα την κάθε ημέρα......
Καλά μπάνια Βιργινία μου.....ξεκίνησες έεε;; Πάντως λένε ότι η θάλασσα είναι παγωμένη ακόμα....Οταν ήμουν νεώτερη τίποτα δεν με πτοούσε....τώρα....
Λατρεύω την θάλασσα και μακάρι να μπορέσω να κάνω όσο το δυνατόν περισσότερα....
Δεν θα έχει διακοπές στην Θεσσαλονίκη Ράνια μου αλλά αναζήτησα τον γυιό μου,το σπίτι μου τις φίλες μου εκεί...Θα μου λείψουν όμως τόσο πολύ τα μικρά......Ευτυχώς θα έλθουν για 15 ημέρες και έτσι λίγο θα τα αποχωριστώ.... biggrin
 
Ρανια

Ημερομηνία: Σάββατο, 05-05-2012, 12:17 | Δημοσίευμα # 232
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα κορίτσια
Τι καλά Βιργινία μου αφου θα είσαι και με τα παιδιά Κι εγώ πρέπει να κραταω δυναμεις για το μελλον Να δουμε αν θα τα καταφερω ώς τότε smile
Εσυ Βιργινία μου είσαι ακμαιότατη Ε δεν εχουμε και την ιδια ηλικία biggrin
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 05-05-2012, 17:37 | Δημοσίευμα # 233
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλό μεσημέρι και από μένα κορίτσια.... biggrin
Ράνια μου μόλις δεις τα εγγονάκια σου θα αποκτήσεις τέτοιες δυνάμεις που δεν μπορείς να φανταστείς ...Είλικρινά σου το λέω....Αντε κοντεύουμε να τα αποκτήσουμε ,ετσι;;; Μαζί περιμένουμε και εμείς την χαρά σου Ράνια μου tongue
 
virginie

Ημερομηνία: Σάββατο, 05-05-2012, 20:01 | Δημοσίευμα # 234
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Γειά σας κορίτσια
Τι καλοκαιρινές μέρες μας κάνει ο Μάης!!!
Εγω έχω αποδράσει απο την Αθήνα απο χτες.Δεν με κρατάει η πόλη.Μακάρι να μην είχα υποχρεώσεις και να έμενα συνέχεια στο εξοχικό.
Σήμερα έχει αρκετό αέρα και είναι λίγο δύσκολο να ασχοληθώ με τον κήπο.Έτσι περιορίστηκα στις δουλειές του σπιτιού.
Αυριο θα επιστρέψω νωρίς για να ψηφίσω.Άντε να δούμε τι αποτέλεσμα θα βγάλουν αυτές οι εκλογές......Είμαι πολύ περίεργη. cool
 
Ρανια

Ημερομηνία: Κυριακή, 06-05-2012, 16:50 | Δημοσίευμα # 235
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
γεια σας κορίτσια Βιργινία μου πάλι καλά δεν εχασες και την εκδρομουλα σου Η Μαρία μας θαναι στην πόλη της
κι εμείς εδώ , το πρωί ασχοληθήκαμε με καποιες δουλειες μια και βοηθαει ο καιρός μεσημερι πηγαμε για ψήφο και τώρα ...παιρνουμε δυναμεις για το ..αγνωστο βραδυνό σηριαλ
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 08-05-2012, 00:32 | Δημοσίευμα # 236
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Πράγματι σήριαλ κορίτσια που δυστυχώς θα συνεχιστεί........Δεν ψήφισα γιατί τα δικαιωματά μου είναι στην Θεσσαλονίκη......Αν υπάρξει δεύτερος γύρος θα ψηφίσω......αλλά ποιόν ;και γιατί;Βλέπετε τι γίνετε.......
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 11-05-2012, 10:12 | Δημοσίευμα # 237
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλημέρα κορίτσια biggrin
Φαίνεται το αποτέλεσμα των εκλογών μας άφησε όλους σοκαρισμένους surprised
Εγώ αυτή την εβδομάδα προετοίμαζα το σπίτι για βάψιμο.Απο την άλλη εβδομάδα που θα έρθει ο ασπριτζής νομίζω ότι θα γίνεται ένα μεγάλο μπάχαλο στο σπίτι μου. wacko
Μαράκι είσαι ακόμη Κρήτη;Ράνια μου σε έχουμε χάσει.Μας λείπεις sad
Κορίτσια η απουσία της admin μας έχει αρχίσει να με ανησυχεί . Ελπίζω μόνο το κορίτσι να είναι καλά και να μη συμβαίνει τίποτα σοβαρό.
Βλέπω ότι ούτε η σελίδα ενημερώνεται.Πολύ παράξενο surprised
Κοριτσάκια μου σας φιλώ.
Πάω να μαγειρέψω.Ψαράκι με πατζάρια και χορταράκια
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 11-05-2012, 14:41 | Δημοσίευμα # 238
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα κοριτσια
πραγματικα εχουμε αραιώσει Κι εμενα Βιργινία μου μου λειπετε
Αλλά βλεπεις όλα μαζι Βιργινία μου Βαλε και τα προσωπικα του καθενός Κι εγώ εχω πολλές υποχρεωσεις τελευταία
Πλησιάζει ο καίρός για τη Μαρία μας να παει στη Θεσ/νικη Θα μας φερει και νεα απο εκει
Κι εγω αναρωτιεμαι με την κοπελιά μας Δεν εχουμε και προσωπικο της μεηλ Ας ελπισουμε οτι θα επανελθει συντομα
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 11-05-2012, 14:44 | Δημοσίευμα # 239
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Βιργινία μου εχω την αισθηση οτι ειδα την αυρα της admin μας. Κάπου εβαλε το μαγικό χερακι της!!
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 12-05-2012, 01:29 | Δημοσίευμα # 240
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλησπέρα κορίτσια...Ελπίζω και εύχομαι με την σειρά μου να είναι καλά η Αdmin μας και η οικογένειά της....
Βιργινία καλό κουράγιο και καλή δύναμη με το βάψιμο του σπιτιού σας.
Ράνια μου κυλούν οι ημέρες και σιγά-σιγά νάτα τα μωράκια μας. biggrin Τι καλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σήμερα κορίτσια θα ανέβαινα Θεσσαλονίκη αλλα το καθυστέρησα για 2 ημέρες και θα ανεβώ Κυριακή μαζί με την Μαρίνα και τα μωρά....
Το σκέφτηκα απο εδώ το πήγα απο εκεί....δεν γινόταν να αφήσω την Μαρίνα με τα μωρα να ανέβει μόνη....Θα μου πείτε πως θα επιστέψει μόνη;;; Με χαρά έμαθα ότι μπορεί να ζητήσει συνοδό για βοήθεια και έτσι ησύχασα...!!!!!
Ετσι θα αρχίσω τις δουλειές στο σπίτι μετα τις 28 Μαϊου που θα επιστρέψουν Κρήτη...Απο τώρα σκέπτομαι πόσο θα μου λείψουν τα μωρα αφού θα τα αποχωριστώ 1 μήνα.Ευτυχώς υπάρχει και η τεχνολογία και έτσι θα τα βλέπω μέσω skype. tongue
Κορίτσια σας εύχομαι καλο ξημέρωμα bye
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats