Πέμπτη
25-04-2024
13:59
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 18 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-06-2012, 00:05 | Δημοσίευμα # 256
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Γειά σας κορίτσια και από μένα..... biggrin
Οι εγγονούλες μου είναι μια χαρά Admin μου,μου λείπουν γιατί είμαι Θεσσαλονίκη.Εσύ τι κάνεις ; μας άφησες αρκετό διάστημα.....
Βιργινία μου είσαι καλύτερα;
Η Ράνια μας η υπόλοιπη παρέα μας;;;;
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-06-2012, 12:03 | Δημοσίευμα # 257
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλημέρα κορίτσια flower
Μαρία μου τώρα κατάλαβα ότι είσαι στην όμορφη Θεσσαλονίκη.Κάνε υπομονή σε λίγο καιρό θα είσαι πάλι με τα ζουζουνάκια σου.
Απόλαυσε προς το παρόν τον γιόκα σου. tongue
Εγω κορίτσια έχω κάποιες ενοχλήσεις ακόμη αλλά προσπαθώ να το αντιμετωπίσω με περισσότερη ξεκούραση.Ευτυχώς που οι δουλειές του σπιτιού προς το παρόν έχουν περιοριστεί στο φαγητό και μια μικρή συντήρηση.Βασικά εκείνα που προσέχω είναι τα Ηot spots και τις ρουτίνες μου.Όλα τα άλλα περιμένουν ......
Η Ράνια μας μου έχει λείψει πολύ sad Ελπίζω να την έχουμε πάλι κοντά μας.Το ίδιο εύχομαι και για την Ρίκα και την Ηλέκτρα μας
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 04-06-2012, 23:22 | Δημοσίευμα # 258
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Βλέπεις Βιργινία μου πόσο μας λείπουν οι φίλες μας;Πως περάσατε το τριήμερο;Εγώ με πολύ μοναξιά...Μου λείπουν τα μωρά πάρα πολύ...
Ευτυχώς δεν κάνει πολύ ζέστη και είναι ωραία ....Μια βόλτα στην παραλία μας είναι ότι καλύτερο για να ξεχνιώμαστε...
Ελπίζω Βιργινία μου να είσαι ακόμα καλύτερα....
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 08-06-2012, 21:22 | Δημοσίευμα # 259
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
γεια σας και από εδώ Κι εμενα μου λειψατε κορίτσια και ομολογώ ότι εχω χασει τον ελεγχο με τόσες υποχρεωσεις
Η Μαρία μας στην όμορφη πόλη της Εσυ Βιργινία μου πως πανε οι εξετασεις των παιδιών σου;
Μπραβο Βιργινία που κανεις και τα χοτ σποτ
Ελπίζω νασαι καλύτερα και να τελειωσες τα βαψίματα Ειχα κι εγώ κάποιες μικρές διορθωσεις Εχουμε εναν εξωτερικό τοίχο που αποτελεί συχνά αντικείμενο εκδήλωσης των συναισθηματων νεανικών ομάδων που ξεσπουν την επιθετικότητά τους στον τοίχο με συνθηματα που δεν μας αρεσει να εχουμε εξω απο το σπίτι μας Ετσι οπως κανουν στα χωριά που ασπριζουν καθε μηνα, καπως ετσι κανουμε κι εμείς !! cool Τί άλλο μπορούμε να κανουμε
Και πολλά αλλα Και τωρα με τη ζεστη έχουμε ποτίσματα καθημερινά συν τοις άλλοις
Σας είπα ότι φύτεψα τομάτες; Ειναι από Κρητικό σπόρο Ελπίζω να μου πετυχπυν Ηδη έχουν αρχίσει να ανεβαίνουν!!
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 08-06-2012, 23:34 | Δημοσίευμα # 260
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Γειά σας και από μένα κορίτσια.Ράνια μου καλή σοδειά με τις τομάτες σου....Μια χαρά θα γίνουν. Απο την παραγωγή στην κατανάλωση δηλαδή.Τι καλύτερο να τρώς φρούτα και λαχανικά από τον δικό σου κήπο....Πάντα είναι πιο νόστιμα.
Πως πάνε τα παιδιά με τις εξετάσεις Βιργινία μου;Εύχομαι καλή επιτυχία να έχουν τώρα και πάντα στην ζωή τους...!!!!!
Και εγώ έχω μαστορέματα και πιστεύω μέχρι την Δευτέρα να τελειώσω και να αρχίσω την φασίνα.Είχα ζημια στο μπάνιο μου και πέρασε και στην κουζίνα .Βλέπετε αν αφήσουμε κάτι, μας αφήνει και αυτό....
Σε καταλαβαίνω Ράνια μου...Είναι πολύ άσχημο να βλέπεις τον τοίχο κάθε τόσο με συνθήματα. Τα παιδιά πολλες φορές δεν σέβονται τίποτα...απλώς κάνουν πλάκα....Μανία έχουν μόλις δούν καθαρό και φρεσκοβαμμένο τοίχο να ξεσπάσουν....Τι να κάνουμε;
Ηδη είναι αργά κορίτσια και πρέπει να ξεκουραστώ....Καλό ξημέρωμα και αύριο με υγεία..... tongue
 
Ρανια

Ημερομηνία: Σάββατο, 09-06-2012, 15:25 | Δημοσίευμα # 261
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Κάθε μερα παρακολουθώ τις τοματούλες (3 είναι ) biggrin Σημερα είδα και 3 ανθάκια Να δουμε!
εχω και μια ατζουριά Να δουμε κι αυτή τ'ί θα κάνει
Σήμερα εδώ έχει καυσωνα Ησυχία στις γειτονιες, πρέπει να έχουν πάει στις θάλασσες όσοι δεν έχουν διαγωνίσματα
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 09-06-2012, 23:09 | Δημοσίευμα # 262
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Φανταζομαι την χαρά σου και την ανυπονονησία σου για τις τοματούλες σου Ράνια μου....Το ίδιο έκανα με την λεμονιά μου....Είχα τόση χαρά που δεν ήθελα να κόψω τα λεμόνια ......
 
Ρανια

Ημερομηνία: Κυριακή, 10-06-2012, 22:05 | Δημοσίευμα # 263
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλησπέρα κορίτσια
Μαρία μου ελπίζω να πηγες στην εκθεση σήμερα και να μας πεις και κανενα ενδιαφερον βιβλίο
Εγώ δεν εκανα τιποτα ιδιαιτερο σημερα γιατι ειχε πολλή ζεστη και ενοιωθα βαρεια
Οσο για τα φρουτα και καρπους μου αρεσει να τα κόβω ώριμα από το δέντρο , ετσι ξαλαφρωνει και το δένδρο και ετοιμαζει αλλα.
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 12-06-2012, 23:23 | Δημοσίευμα # 264
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλησπέρα κορίτσια και από μένα... bye Δυστυχώς Ράνια μου ούτε και σήμερα κατάφερα να πάω στην έκθεση.....Απο την μιά ακεφιά από την άλλη άλλες υποχρεώσεις και.....Πολύ ζέστη είχαμε και εμείς εδώ και δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά πράγματα.....Αλήθεια τι έγιναν οι φίλες μας;Ημέρες έχουμε να μάθουμε νέα τους.Καλοκαιράκι ..μπάνια.... biggrin
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τετάρτη, 13-06-2012, 01:19 | Δημοσίευμα # 265
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
αλήθεια Μαρια μου είναι πολύ βαρ'υς ο καιρός
Αλλά εγω απόψε πήγα σε μια ομορφη εκδήλωση στο παλαιό πανεπιστήμιο κατω από την Ακρόπολη
Αφορούσε τη μεταφραση στα ιταλικα τραγουδιών του Διονύση Σαββόπουλου από φοιτητες του Παν/μιου Ρωμης τμήματος ελληνικής γλώσσας Διάλεξη της εποπτεύουσας καθηγήτριας και παρουσίαση των ιδιαιτεροτητων από εναν ιταλό φοιτητή ο οποίος μιλα τελεια ελληνικά Ακούσαμε και κάποια τραγούδια από τον ίδιο Σαββόπουλο συνοδεία μικρού συγκροτηματος και χορωδίας ( και ελληνικά και τα μεταφρασμενα στα ιταλικά )
Πέρασα πολυ ωραία και άλλαξα και λίγο διάθεση biggrin
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 13-06-2012, 22:59 | Δημοσίευμα # 266
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Σίγουρα θα ήταν υπέροχη η βραδυά σου Ράνια μου.....Εξ άλλου και μόνο τα όνομα του Σαββόπουλου λέει πολλά....και κάτω από την Ακρόπολη....Από Αθήνα δεν ξέρω πολλά πράγματα.Πάντα περαστική τα τελευταία χρόνια....ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
Όσο για τον καιρό περιμένουμε να δροσίσει από αύριο γιατί σήμερα ήταν αποπνικτικός.....Που να τολμήσει κανείς να βγεί έξω.....
 
Ρανια

Ημερομηνία: Πέμπτη, 14-06-2012, 21:42 | Δημοσίευμα # 267
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλησπερα κοριτσια
Πολλή ζεστηκι εδώ Κι εγώ σε βασικες γραμμες σημερα εκανα εσωτερικες δουλειες. Τωρα το βραδακι κάπως υποφέρεται ..
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 15-06-2012, 22:30 | Δημοσίευμα # 268
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλησπέρα και από μένα κορίτσια.
Και στην Θεσσαλονίκη πολύ ζέστη και σήμερα.....δεν είναι ημέρες για δουλειές....
Ευτυχώς και εδώ τώρα είναι καλύτερα....
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 16-06-2012, 22:28 | Δημοσίευμα # 269
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Γειά σας και απόψε κορίτσια.....Είμαι πολύ προβληματισμένη γιατί ξημερώνει μια δύσκολη ημέρα για την Ελλάδα μας.....Να βάλλει ο Θεός το χέρι του να γίνει ότι καλύτερο για τον τόπο μας ,για τα παιδιά μας για όλους μας......Ποιός περίμενε ότι θα περνούσαμε τόοοοσο δύσκολες καταστάσεις;;;
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 19-06-2012, 11:00 | Δημοσίευμα # 270
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα κορίτσια Πολλή ησυχ'ια βλ'επω
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats