Τετάρτη
24-04-2024
19:12
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 20 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 03-08-2012, 13:26 | Δημοσίευμα # 286
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλό μεσημέρι Αdmin μας.Μας έλλειψες....
Οπως λές και εσύ με τέτοια ζέστη έχω ακινητοποιηθεί....ούτε για μπάνιο στην θάλασσα....Ευτυχώς που υπάρχει η μπανιέρα και εκεί καταφεύγω. cool
Και βέβαια παρακολουθούμε Ολυμπικούς αγώνες.
 
woman-life

Ημερομηνία: Σάββατο, 04-08-2012, 12:21 | Δημοσίευμα # 287
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Καλημέρες πολλές και γλυκές!

Κι εσείς μου λείψατε πολύ πολύ!

Τι πράγμα κι αυτό φέτος με τους Ολυμπιακούς; Έχω την εντύπωση ότι τα πάμε χάλια... sad
Βέβαια έχουμε ακόμα μέρες και αγώνες μπροστά μας, αλλά έχω απογοητευτεί ήδη...


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 07-08-2012, 14:31 | Δημοσίευμα # 288
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλό μεσημέρι φίλες μου. Και ο Αυγουστος καλά κρατεί από ζέστη. Δεν μπορώ όμως να φανταστώ και τον χειμώνα μπρρρρρ wink
Δυστυχώς Αdmin μου ,όπως λές και εσύ,δεν πάμε καλά εφέτος στους Ολυμπιακούς αγώνες.
Θα μου πείς όμως τι πάει καλά τώρα στην πατρίδα μας; Προσωπικά,πιστεύω ,ότι το ίδιο το κράτος μας δεν έκανε τίποτα γι αυτούς τους αθλητές μας ουτως ώστε να είναι έτοιμοι να μας εκπροσωπήσουν επάξια. Κρίμα dry
 
vera28

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-08-2012, 12:07 | Δημοσίευμα # 289
Αρχάριο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 7
Δωράκια: 1
Σεβασμός: 0

Offline
κορίτσια, αποφασίσαμε με τον αραβωνιαστικό μου να μετακομίσουμε, να πάμε σε ενα μεγαλύτερο σπίτι, με την προοπτική να κάνουμε εκει τον γάμο μας, να ανεώσουμε όλα τα επιπλά μας και να μας δίνει την δυνατότητα να μείνουμε αρκετά χρόνια, έχουμε δει διάφορα, κανένα όμως δεν με καλύπτει, άλλο στους χώρους του, άλλο στην τιμή του, άλλο στην περιοχή του, διάφορα τέτοια προβληματάκια, προσπαθώ να τα εχω όλα στο μυαλό μου, θέματα υγρασίας, τοποθεσίας, τιμής, να μην με περιορίζει , δεν ξέρω βρε κορίτσια, έχω μπερδευτεί.....

οτι φανεί του λωλοστεφανή!!
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 05-09-2012, 10:53 | Δημοσίευμα # 290
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και ιδιαίτερα στις αγαπημένες μου Μαρία και Ράνια
Για μένα το καλοκαίρι κορίτσια ξεκίνησε πολύ άσχημα.Ένα πολύ αγαπημένο πρόσωπο της οικογένειάς μου είχε πολύ σοβαρά προβλήματα υγείας με αποτέλεσμα να περάσω το καλοκαίρι μου μέσα στο νοσοκομείο.Πραγματικές διακοπές έκανα τις τελευταίες 15 ημέρες.
Απο το τίποτα καλές ήταν κι αυτές. tongue
Πρόσεξα πολλές απουσίες.Ελπίζω να συγκεντρωθούμε όλες και να οργανωθούμε.
Τι λες κι εσύ Admin μας. biggrin
Επίσης να καλωσορίσω και τα καινούρια μας μέλη
Καλό χειμώνα κορίτσια. bye
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 05-09-2012, 15:13 | Δημοσίευμα # 291
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Λυπάμαι πολύ Βιργινία μου για την ταλαιπωρία που περάσατε...Ελπίζω τώρα να είναι καλά το αγαπημένο σου πρόσωπο και όλα θα ξεχαστούν...
Και για μένα ήταν ενα διαφορετικό καλοκαίρι....Ευτυχώς και εγώ πέρασα καλύτερα τον Αύγουστο.Βαπτίσαμε και την μικρούλα μας που είναι ήδη 6 μηνών κοπελίτσα.Την βαπτίσαμε στην Θεσσαλονίκη και έτσι πέρασα ακόμα 15 ημέρες στο σπίτι μου.
Καλό φθινόπωρο.....δεν μου αρέσει ο χειμώνας και το αποφεύγω happy
 
woman-life

Ημερομηνία: Τετάρτη, 05-09-2012, 15:18 | Δημοσίευμα # 292
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Γεια σας αγαπημένα μου κορίτσια!
Επέστρεψα κι εγώ στην πολυαγαπημένη μου Θεσσαλονίκη. Έλειπα πάνω από ένα μήνα. Ίντερνετ είχα μόνο στο κινητό από το οποίο όμως δεν μπορούσα να κάνω πολλά.
Τώρα όμως μπαίνω δυναμικά στο φθινόπωρο και ελπίζω να σας έχω παρέα μιας και επιστρέφουμε όλες σιγά σιγά happy

vera28, εύχομαι γρήγορα να βρείτε το σπίτι των ονείρων σας και να βολευτείτε τσακ-μπαμ χωρίς πολλά τρεχάματα. Να μας ενημερώνεις για τα νέα σας και για το πότε θα γίνει ο γάμος για να σας δώσουμε τις καλύτερες ευχές μας wink

virginie, μου ελπίζω τώρα όλα να είναι καλά και να μην ξαναχρειαστεί να τρέχεις στα δυσάρεστα μέρη.

martzak51, τι ωραία που βαφτίσατε το μωράκι στην Θεσσαλονίκη! Να σας ζήσει να ευτυχήσει γεμάτη υγεία!!! flower

Καλό μας χειμώνα!!!


Woman-Life
 
virginie

Ημερομηνία: Πέμπτη, 06-09-2012, 11:48 | Δημοσίευμα # 293
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Κι εγω κορίτσια ελπίζω να μη χρειαστεί να βρεθώ ξανά σε τετοιους χώρους.
Τέλως πάντων τέλος καλό όλα καλά!!!
Μαράκι μου να σου ζήσει η μικρούλα "Μαρία" αν δεν κάνω λάθος.
Να είναι γερή και ευτυχισμένη
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 06-09-2012, 15:19 | Δημοσίευμα # 294
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ευχαριστώ πολύ Admin moy kai Βιργινία μου για τις ευχές σας .Το μωράκι μας το βαπτίσαμε Μαρία -Χριστίνα.
Ναι Admin mου ήταν πολύ μεγάλη η χαρά μας που το μωράκι μας βαπτίστηκε στην ενορία μας, στην εκκλησία που βαπτίστηκαν και τα παιδιά μου.Μεγάλη αγάπη η Θεσσαλονίκη μας.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαίρομαι που βρισκόμαστε σιγά -σιγά και θα εχουμε ξανα την κουβεντούλα μας
 
virginie

Ημερομηνία: Δευτέρα, 01-10-2012, 09:26 | Δημοσίευμα # 295
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό μήνα
 
woman-life

Ημερομηνία: Δευτέρα, 01-10-2012, 12:26 | Δημοσίευμα # 296
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Καλημέρα κι από μένα!!!
Καλό μήνα φίλες μου! Ας είναι αυτός ο μήνας καλύτερος απ' όλους τους προηγούμενους happy


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 15-10-2012, 17:43 | Δημοσίευμα # 297
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Γειά σας κορίτσια....Ολες καλά;Χάσαμε για λίγο την Καλή μας φίλη Ράνια που τώρα τρέχει πανευτυχής στα γλυκά της αγγελούδια....Την σκέπτομαι πολύ γιατί ξέρω τι θα πεί να μεγαλώνει κανείς μωράκια και πόσο επιφορτισμένος είναι ο ρόλος της γιαγιάς σήμερα ειδικά που η ζωή μας είναι πολύ δύσκολη.
Λοιπόν κορίτσια ας ανταλλάξουμε απόψεις για ότι μπορούμε να κάνουμε με αυτήν την κρίση... surprised
Βιργινία μου τα παιδάκια σου τι κάνουν ...Θα κατέβεις Ρέθυμνο;;
 
virginie

Ημερομηνία: Πέμπτη, 18-10-2012, 10:42 | Δημοσίευμα # 298
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Γειά σου Μαράκι μου
Είναι αλήθεια ότι η Ράνια μας έχει λείψει πολύ αλλά ξέρουμε πόσο πολύτιμος είναι τώρα ο χρόνος της με τη γέννηση των μωρών.
Τα παιδιά μου δόξα τον Θεό είναι πολύ καλά.
Στο Ρέθυμνο Μαρία μου θα κατέβω πια στην ορκωμοσία της κόρης μου όταν με το καλό περάσει τα μαθήματα που έδωσε τον Σεπτέμβρη.
Δεν μπορώ να κατέβω νωρίτερα γιατί ο γιος μου αν και είναι στη δευτέρα λυκείου κάνει πολλά φροντιστήρια για να είναι προετοιμασμένος για τις πανελλήνιες.
Έχω αναλάβει λοιπόν χρέη σωφέρ και δυστυχώς είναι απαραίτητη η παρουσία μου εδώ

sad
Όσο για την κρίση Μαρία μου η οποία μας έχει αγγίξει όλους λίγο πολύ προσπαθώ να την αντιμετωπίσω όσο το δυνατό ψύχραιμα.
Βασικά έχω κάνει αρκετές περικοπές σε περιττά έξοδα.Τα ψώνια μου έχουν περιοριστεί στα κυρίως απαραίτητα.
Πάντα ψωνίζω με λίστα και έχω αρχίσει να προσέχω τις τιμές των προιόντων καθώς και την χώρα προέλευσης τους.
Προσπαθώ να αγοράζω ελληνικά προιόντα γιατί θεωρώ ότι έτσι βοηθώ την ελληνική οικονομία.
Επίσης έχω γίνει περισσότερο ευαίσθητη στα κοινωνικά θέματα.
Ένα καλό που έφερε η κρίση είναι ότι ξαναγίναμε φιλάνθρωποι. cool
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 31-10-2012, 11:24 | Δημοσίευμα # 299
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Mαρία μου,αλήθεια εσύ που βρίσκεσαι Θεσσαλονίκη ή Ρέθυμνο;
Oι μικρούλες σου τι κάνουν;Το μωράκι θα έχει μεγαλώσει αρκετά φαντάζομαι και θα έχει αρχίσει τα ναζάκια της

Άν είσαι Ρέθυμνο να μου τις φιλήσεις και στα 2 μαγουλάκια

 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 31-10-2012, 17:43 | Δημοσίευμα # 300
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλή μου ,Βιργινία χαίρομαι για τα νέα σας.Εύχομαι στην κορούλα σου με το καλό να ορκιστεί και καλή επιτυχία στην μετέπειτα ζωή της.
Ευχομαι και στο γυιό σου καλή πρόοδο και υγεία....Εσύ να είσαι καλά Βιργινία μου ,να τρέχεις ..Τώρα ξέρεις πως η ζωή είναι ένα διαρκές τρέξιμο.Να έχουμε υγεία να αντέχουμε.Απο τις 24 Οκτωβρίου είμαι στην Θεσσαλονίκη,να γιορτάσω με τον γυιό μου (ΔΗΜΗΤΡΗΣ),και να ετοιμάσω το σπίτι για τον χειμώνα.Θα κατέβω αρχές Δεκεμβρίου να βοηθήσω να πάρω την οικογένεια και να ανεβούμε μαζί για τις γιορτές όπου και θα καθήσουν μέχρι τέλος του Ιανουαρίου.
Τα παιδιά εέχουν μεγαλώσει Βιργινία μου,η Χρυσαννούλα μου είναι 2μισυ χρόνων και η Μαρία -Χριστινούλα μου αύριο γίνεται 8 μηνών...Κοπέλα πλέον και αυτή. Είμαι πολύ χαρούμενη με τα αγγελούδια μου,εχω δεθεί πολυ μαζί τους και ...είναι όλη μου η ζωή.... Οταν έλθει η σειρά σου να γίνεις γιαγιά θα με καταλάβεις....
Και η Ράνια μας είναι πανευτυχής με τα δύο αγγελούδια της και χαίρομαι πολύ γι αυτήν.
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats