Πέμπτη
25-04-2024
15:49
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 23 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 04-12-2012, 16:21 | Δημοσίευμα # 331
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Συμφωνώ μαζί σας φίλες μου...όλα πλέον εχουν αλλάξει και πρέπει να φροντίσουμε να την κάνουμε πιο ανθρώπινη...με αυτά που έχουμε...Να φροντίζουμε τους δικούς μας ανθρώπους,γιατί σας λέω, από πρώτο χέρι,οτι τιποτα δεν είναι ποτέ ίδιο όταν χάσεις τον άνθρωπό σου..Φροντίστε τους λοιπόν και χαρείτε την ζωή μαζί τους.....!!!!!
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 08-12-2012, 18:56 | Δημοσίευμα # 332
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Τι κάνετε φίλες μου; Σκεφτήκατε τι θα κάνετε; Οι Αγιες ημέρες πλησιάζουν και μακάρι να έχουμε υγεία για να δεχτούμε την ΘΕΙΑ Γέννηση... Ας ανοίξουμε τις καρδιές και τα σπίτια μας σε ανθρώπους που ποτέ δεν σκεφτήκαμε,την διπλανή μας ,την αποπάνω μας κ.λ.π.Μεσα σε μια οικοδομή καταντήσαμε να είμαστε ξένοι....Το φαντάζεστε;; Οσο το σκέφτομαι ,μου φαίνεται αδιανόητο καλές μου φίλες... Ας έλθουμε πιο κοντά... Εχουμε ανάγκη ,μας έχουν ανάγκη και δεν το ξέρουμε...
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Δευτέρα, 10-12-2012, 15:02 | Δημοσίευμα # 333
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Μια χαρούλα εδώ στην ωραία μας Κεφαλονιά. Στόλισα το Σάββατο (επιτέλους!). Δεν είναι εύκολο να έλθεις πιο κοντά με τους γύρω, πιστεύω παίζουν πολλά ρόλο.. δεν είναι όπως ήταν τα παλιά χρόνια η σημερινή κοινωνία....
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 11:21 | Δημοσίευμα # 334
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Σίγουρα η κοινωνία μας δεν είναι όπως παλιά, όμως τον τελευταίο καιρό βλέπω μια αλλαγή στη συμπεριφορά των ανθρώπων.
Είναι περισσότερο ευαισθητοποιημένοι στα προβλήματα των γύρω τους.
Έχουμε γίνει περισσότερο επικοινωνιακοί.
Είναι ένα χαρακτηριστικό του Έλληνα που όσο κι αν προσπάθησαν κάποιοι να το αλλοιώσουν δεν τα κατάφεραν.
Στα δύσκολα πάντα εμείς οι Έλληνες γινόμαστε μια γροθιά. wink

Καλές μου Admin και Μαράκι απο την Παρασκευή μέχρι και χτες βρισκόμουν στην όμορφη πόλη σας.
Ανέβηκα παρέα με την αδερφή μου η οποία ανεβαίνει σχεδόν κάθε εβδομάδα επάνω λόγω της δουλειάς της.
Είχα να ανέβω Θεσσαλονίκη πάνω απο 5 χρόνια.Πολύ ξεμυαλίστρα η πόλη σας.Ξεπαραδιάστηκα tongue
Και αυτά τα γλυκά της .....τι πειρασμός!!!

Τώρα κάνω αναδρομικά τις δουλίτσες του Δεκεμβρίου γιατί μια η αρρώστια μου μια το ταξιδάκι με πήγαν λίγο πίσω.
Να έχετε όλες μια καλή μέρα
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 14:40 | Δημοσίευμα # 335
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
πρέπει να ενωθούμε αλλιώς καήκαμε αυτό είναι το μόνο σίγουρο... οοο τι κρύο σήμερα!!!!
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 12-12-2012, 11:18 | Δημοσίευμα # 336
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Μας προετοιμάζει για τα Χριστουγεννα biggrin
 
Ρανια

Ημερομηνία: Κυριακή, 16-12-2012, 19:58 | Δημοσίευμα # 337
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
κορίτσια μου ειμαι πολυ χαρούμενη που ξαναγυρνώ κοντά σας μετά απο 2 μηνες, γιαγιά στο τετράγωνο biggrin πολυασχολη πλεον
 
woman-life

Ημερομηνία: Κυριακή, 16-12-2012, 23:42 | Δημοσίευμα # 338
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Ράνια μου! Καλή μου Ράνια!!!
Το ξέρουμε ότι έγινες μια πολυάσχολη γιαγιά εις διπλούν!!! Έχουμε φτιάξει ειδικά για σένα θέμα με θερμές ευχές και πολύ πολύ αγάπη!!!
ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ Ράνια!!!
Μας έλειψες! Χαίρομαι τόσο πολύ που σε ξαναβλέπω εδώ! Πολλά πολλά φιλιά!!!


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 17-12-2012, 16:33 | Δημοσίευμα # 339
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ράνια μου γυκειά καλώς ήλθες πάλι κοντά μας....Μας έλειψες πάρα πολύ....Φιλάκια σα αγγελούδια σου γιαγιούλα μου καλή...!!!!!!!
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 17-12-2012, 16:46 | Δημοσίευμα # 340
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Βιργινία μου είδες τι πόλη έχουμε,έ;;; Μοναδική...!!!Ξεμυαλίστρα δεν λές τίποτα...και από γλυκά ,φαγητά πίτες....μοναδική....Κρίμα που δεν ήμον εδώ ,να συναντίομαστε...Ηδη γύρισα θεσσαλονίκη με τις εγγονούλες μου...Χθές μόλις στολίσαμε ,έλειπα γαρ, και η Χρυσάννα μου χόρτασε χορό ενω η μικρούλα Μαρία -Χριστίνα σιγοντάριζε με παλαμάκια...Πολύ πλάκα σας λέω....
Μαρία μου γλυκειά μου Κεφαλονίτισσα΄,έχεις δίκιο το ότι η κοινωνία δεν είναι πλέον ίδια.Στο χέρι μας είναι να την επαναφέρουμε και εννώ στην σύσφιξη των σχέσεων.Χάρηκα πολύ ,τώρα που ήμουν Ρέθυμνο, το ότι προσπαθούν να αναβιώσουν όλα τα παλιά...Ομαδική διασκέδαση οικογενειών ,φίλων κ.λ.π.
Μία εβδομάδα ,κάθε βράδυ και μία σύναξη για να μάθουν οι νεώτεροι από εμας τους παλαιότερους όλα τα δρώμενα των ημερών....Πέρασα υπέροχα ...γέμισα τις μπαταρίες μου ,πηρα την κόρη και τα εγγόνια για να περάσουμε 1.1/2 στην Θεσσαλονίκη..Ο γαμπρός απασχολημένος θα έλθει αργότερα...
Μακάρι να είμαστε ολες καλά και να γιορτάσουμε όπως επιθυμούμε με τους δικούς μας ανθρώπους...Θα τα πούμε ξανα βεβαίως
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 19-12-2012, 01:15 | Δημοσίευμα # 341
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Ράνια μου είμαστε χαρούμενες που είσαι πάλι κοντά μας
Να σου ζήσουν τα εγγονάκια σου χαζογιαγιά biggrin
Φαντάζομαι πόσο γεμάτες είναι πια οι μέρες σου.Αλλά και πόσο ευτυχισμένες .....έτσι δεν είναι; happy
Μας έλειψες πολύ φιλενάδα

Μαρία μου χαίρομαι που έχεις τις μικρούλες σου πάλι κοντά σου.Πήρες άρωμα και απο το όμορφο Ρέθυμνο.
Κι εγώ τα φετινά Χριστούγεννα θέλω να τα περάσω κοντα με τα αγαπημένα μου πρόσωπα....φίλους και συγγενείς.

 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 27-12-2012, 00:53 | Δημοσίευμα # 342
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Πηρα ,πήρα Βιργινία μου...Τωρα όλοι μαζί είμαστε στην Θεσσαλονίκη.Ελπίζω να περάσατε όλες καλά φίλες μου τα Χριστούγεννα .Εύχομαι και η συνέχεια να είναι καλή.Φίλες μου σε όλες εύχομαι τα καλύτερα...!!!!!!!
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 28-12-2012, 12:23 | Δημοσίευμα # 343
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Αγαπημένα μου κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες
Ελπίζω όλες να περάσατε καλά τα Χριστούγεννα.
Εγώ χάρηκα πολύ αυτές τις γιορτές.Ξεπέρασαν και τις προσδοκίες μου. happy

Ευχομαι σε όλες μας να έχουμε μια καλή ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ κοντά με τα αγαπημένα μας πρόσωπα

 
MariaPapa

Ημερομηνία: Παρασκευή, 28-12-2012, 12:25 | Δημοσίευμα # 344
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλημέρα και Χρόνιας Πολλά!!! Εμείς τα περάσαμε τέλεια με πολύ φαγητό και γλυκό όπως πάντα. smile
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 29-12-2012, 01:06 | Δημοσίευμα # 345
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Εύχομαι πάντα να περνάτε καλά....Καλή Πρωτοχρονιά να έχουμε φίλες μου....Αντε και καλή τύχη σε όσους-ες θα ρισκάρουν σε κάποιο παιγνίδι ...Προσοχή όμως ...
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats