Τρίτη
23-04-2024
22:48
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 24 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 08-01-2013, 19:25 | Δημοσίευμα # 346
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Καλή χρονιά κορίτσια μου Ναστε όλες καλά χαρούμενες και δυναμικές
 
woman-life

Ημερομηνία: Κυριακή, 27-01-2013, 00:22 | Δημοσίευμα # 347
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Χάλασε και πάλι ο καιρός. Όλη η εβδομάδα ήταν τόσο ωραία, ηλιόλουστη και ζεστή. Από χθες όμως άρχισε να πέφτει η θερμοκρασία. Λένε μπορεί να χιονίσει.

Είπαν πως θα κατεβάσουν τις τιμές στο πετρέλαιο. Είπαν... Το έκαναν; Εδώ στην Θεσσαλονίκη όχι. Στις περιοχές σας;
Αυξήθηκε όμως το ρεύμα. Αυτό το είπαν και το έκαναν. Άδικο...

Εσείς πως είστε κορίτσια; Τι κάνετε; Που βρίσκεστε; Πως περνάτε;
Μαρία μου, εσείς με τις φίλες σας συνεχίζετε να μαζεύεστε τις Πέμπτες όπως συνηθίζατε; Οι δύσκολες εποχές είχαν κάποιο αντίκτυπο στις συναντήσεις σας; Τα κορίτσια σου πως είναι; happy
Ράνια μου, τα εγγονάκια σου τι κάνουν; Μεγαλώνουν; Εσύ πως είσαι; Έχουμε καιρό να σε δούμε. Φαντάζομαι είσαι τώρα πια μια πολυάσχολη γιαγιά tongue
Βιργινία μου, εσύ που βρίσκεσαι τώρα; Ταξίδεψες στην κόρη σου ή ήρθε αυτή στο σπίτι σου;


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 27-01-2013, 15:24 | Δημοσίευμα # 348
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλημέρα κορίτσια,ψιλοχαθήκαμε,έ;; Οι εγγονούλες μου βλέπετε είναι ακόμα στην θεσσαλονίκη και φεύγει ο χρόνος χωρίς να το καταλάβουμε..Δυστυχώς την Πέμπτη μου φεύγουν και μου είναι τόσο δυσκολο να τις αποχωριστώ...
Η παρέα την Πέμπτης συνεχίζεται ,αλλα στο Ρέθυμνο .Δεν έχει αντίκτυπο στις συναντήσεις μας γιατί γίνονται στα σπίτια μας,κυρίως.
Σιγουρα όμως μας εχει ,και έχει αλλάξει όλη την ζωή μας. Το κακό είναι πως δεν ξέρουμε τι μας περιμένει κάθε ημέρα.. Ο Θεός να βάλει το χέρι Του,δεν βλέπω κάποιος να κάνει κάτι...
Η Ράνια μας είναι μια πολυάσχολη γιαγιούλα δύο χαριτωμένων μωρών..
Η Βργινία μας; Μας λείπετε φίλες μας.Γρήγορα θα βρεθούμε ξανά να τα λέμε..:v: 
 
virginie

Ημερομηνία: Δευτέρα, 28-01-2013, 12:38 | Δημοσίευμα # 349
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Aγαπημένα μου κορίτσια καλημέρα!!!
Μου έλειψε η παρέα σας.Είχα ένα μήνα όμως γεμάτο υποχρεώσεις.
Είναι τώρα 3  σαββατοκύριακα που πηγαινοέρχομαι στο Ρέθυμνο.Έπρεπε να φροντίσω μέσα στο μήνα αυτό να μεταφερθεί το νοικοκυριό της κόρης μου στην Αθήνα.Εκείνη είναι σε περίοδο εξεταστικής και δεν ήθελα να ασχοληθεί καθόλου με αυτά.Τώρα της έχω αφήσει τα τελείως απαραίτητα και στο τέλος του μήνα θα επιστρέψει πια κι εκείνη στο σπίτι μας πρώτα ο Θεός smile
Φαντάζεστε τι μήνας ήταν αυτός για μένα hot Τις καθημερινές έτρεχα να προλάβω τις υποχρεώσεις μου στο σπίτι και απο Παρασκευή μέχρι κυριακή βράδυ ήμουν με μια βαλίτσα στο χέρι και έκανα πακετάριζμα για την μετακόμιση.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο εξαντλητικό ήταν.
Το βραδάκι που θα έχω περισσότερο χρόνο θα διαβάσω όλα τα νέα σας κορίτσια μου kiss
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 29-01-2013, 12:42 | Δημοσίευμα # 350
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Admin  μου καλή σου μέρα  
'Εψαχνα να βρώ την στήλη με τις ημερήσιες αποστολές του κάθε μήνα και δεν μπορώ να βρω τίποτα.
Θα ήθελα παρακαλώ τα φώτα σου καλό μου κοριτσάκι. Μήπως τα έχεις μεταφέρει κάπου;
 
woman-life

Ημερομηνία: Τρίτη, 29-01-2013, 18:10 | Δημοσίευμα # 351
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Γλυκιά μου Βιργινία, αυτόν τον μήνα δεν είχα φτιάξει θέμα με τις καθημερινές αποστολές. Γιατί όλες μας χαθήκαμε για λίγο.
Ωστόσο, ήδη ετοιμάζομαι για τον Φεβρουάριο. Επομένως κουράγιο καλή μου, σε δύο μέρες μπαίνουμε σε πρόγραμμα wink


Woman-Life
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 30-01-2013, 15:35 | Δημοσίευμα # 352
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καταλαβαίνω κοριτσάκι μου έχεις δίκιο αλλά δεν αναφέρομαι στις καινούριες αποστολές αλλά στις αποστολές των προηγούμενων μηνών.
Ενημέρωνα το περιοδικό ελέγχου αλλά δεν είχα περάσει τους τελευταίους μήνες,και τώρα δεν τους βρίσκω sad
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-02-2013, 12:47 | Δημοσίευμα # 353
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλημέρα κορίτσια ,ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ ΜΗΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να έχομε υγεία και δύναμη να ξεπεράσουμε τα δύσκολα που περνάμε και που θα περάσουμε...
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-02-2013, 12:55 | Δημοσίευμα # 354
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλό μήνα και σε σένα Μαράκι μου και σε όλα μας τα κορίτσια
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-02-2013, 12:57 | Δημοσίευμα # 355
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Βιργινία μου πέρασαν τα χρόνια και το κοριτσάκι σου τελείωσε τις σπουδές του...!!!!Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία.!! Να είστε καλά να την χαίρεστε ,και να την δείτε όπως επιθυμείτε.Ελπίζω να εχει καλές εντυπώσεις απο το Ρέθυμνο...Σαν γενέτειρά μου το πονάω το Ρεθυμνάκι μας και εύχομαι ολόψυχα όσοι -ες πέρασαν απο εκεί να εχουν μείνει ευχαριστημένοι..
Εύχομαι και στον λεβέντη σου τα καλύτερα...!!!!
Να τα χαίρεσαι  καλή μου φίλη v
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 01-02-2013, 12:59 | Δημοσίευμα # 356
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Κορίτσια οι φατσούλες που τόσο μου αρέσουν μου κάνουν νερά.
Ενώ τις πατώ δεν εμφανίζονται.Το ίδιο συμβαίνει και σε εσάς;
 
woman-life

Ημερομηνία: Κυριακή, 03-02-2013, 11:37 | Δημοσίευμα # 357
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Βιργινία μου, πες μου ποιους μήνες θέλεις?

Ναι, έχουμε κάποιο πρόβλημα με τις φατσούλες που με τόσο κόπο πρόσθεσα στο φόρουμ μας. Έκαναν μια ανανέωση στο σέρβερ, άλλαξαν κάποια πράγματα και μ' αυτά καταστράφηκαν οι φατσούλες. Ψάχνο να βρω το λάθος κι ελπίζω σύντομα να το διορθώσω γιατί είναι τόσο ωραίες. Υπομονή φίλες μου! Κάνω ότι μπορώ γιατί κι εγώ είμαι ερωτευμένη μ' αυτές τις φατσούλες.


Woman-Life
 
woman-life

Ημερομηνία: Κυριακή, 03-02-2013, 14:30 | Δημοσίευμα # 358
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Είμαι πολύ χαρούμενη! Διόρθωσα επιτέλους το λάθος με τις φατσούλες και έφερα πίσω τον τρόπο με τον οποίο προσθέταμε τα μυνήματα. Νομίζω πως το έχουμε συνηθίσει και είναι καλύτερα έτσι, τι λέτε;



Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 03-02-2013, 20:27 | Δημοσίευμα # 359
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ναι πολύ καλύτερα Admin μας ,σε ευχαριστούμε........ hands
 
virginie

Ημερομηνία: Δευτέρα, 04-02-2013, 12:05 | Δημοσίευμα # 360
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια μου

Καλή μας admin δεν έχω λόγια!!!!!
Όλες μας χαρήκαμε με τις φατσούλες.Είμαστε λίγο παιχνιδιάρες.... τι να κάνουμε tongue
Όσο για τους μήνες που δεν έβαλα στο περιοδικό μου μη στενοχωριέσαι θα τους συμπληρώσω με τους μήνες της χρονιάς αυτής.
Αυτό το περιοδικό ελέγχου το ετοιμάζω για την κόρη μου.'Οταν με το καλό ανοίξει δικό της σπίτι θα βάλω κι αυτό στην προίκα της.
Είναι ο καλύτερος οδηγός νοικοκυριού όχι μόνο για τις νέες αλλά και για μας τις παλιές.
Εγώ επειδή δεν εργάζομαι ασχολούμαι όλη μέρα σχεδόν με το σπίτι μου.
Ακολουθώ όμως πιστά τις ημερήσιες αποστολές και ειδικά την καθημερινή μου ρουτίνα.
Απο τότε που ακολουθώ αυτό το πρόγραμμα δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πιο εύκολα έγιναν όλα.
Το σημαντικότερο είναι ότι έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο και λιγότερο άγχος.

Μαρία μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.
Επιτέλους το κοριτσάκι μου επιστρέφει στο σπίτι.Οι εντυπώσεις της απο το Ρέθυμνο όπως κι οι δικές μου είναι οι καλύτερες.
Όσο αγχώθηκα στην αρχή που πέρασε εκεί τόσο πιο ήρεμη ήμουν μετα όταν γνώρισα το μέρος και τους ανθρώπους του.
Το Ρέθυμνο για μας θα είναι πάντα μια ιδιαίτερη και αγαπημένη πόλη. happy
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats