Τρίτη
23-04-2024
08:47
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 5 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 21-02-2012, 11:37 | Δημοσίευμα # 61
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια Αdmin μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.Ο πατερούλης κάθε μέρα που περνάει νοιώθει και καλύτερα.Λίγο τα γιατροσόφια της μαμάς μου,λίγο οι βιταμίνες,νομίζω τον βοήθησαν κάπως.Απο την κόρη μου μέχρι στιγμης έχουμε καλά νέα άν και δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα όλων των μαθημάτων.
Μαράκι μου χαίρομαι που έφτασες καλά και κρατάς το Χρυσαννάκι σου απο τα "χέγια" tongue Φαντάζομαι ότι δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα για μια γιαγιά.Εγώ και μόνο που σκέφτομαι τον εαυτό μου γιαγιά νοιώθω σαν" σιροπιασμένος μπακλαβάς"Σκέψου λοιπόν τι θα γίνει άν με αξιώσει ο θεός και γίνω στην πραγματικότητα γιαγιά
Πάντως δεν μπορείς να πεις έφυγες απο τη Θεσσαλονίκη αλλά έχεις πλήρη ενημέρωση απο την Αdmin μας!!!
Εύχομαι και πάλι όλα να πάνε καλά για την κορούλα σου
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 21-02-2012, 11:45 | Δημοσίευμα # 62
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα κορίτσια ,
περαστικα στον πατερούλη σου Βιργινία μου , ειμαι σιγουρη οτι τα χερακια της μανούλας σου θα το γειάνουν γρηγορα Καλλυτερεύει κι ο καιρός κι έτσι όλα μια χαρά smile
Και το εγγονάκι της Μαρίας μας θα βγει με ανοιξιάτικο καιρό biggrin Μια χαρα
Θυμαμαι πριν 41 χρονια που παντρευτηκα κορίτσια 27 Φεβρουαριου ηταν καλοκαιρινή ημερα Περιττό να σας πω οτι στο γαμήλιο ταξίδι μας Ρόδο Κω biggrin κάναμε μπανιο στη θάλασσα Για κει πάει κι ο καιρός από ότι βλέπω
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 02:13 | Δημοσίευμα # 63
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ .Αdmin moy σε ευχαριστώ για τα νέα της Θεσσαλονίκης μας...Την λατρεύω αυτήν την πόλη...Ζω 40 χρόνια εκεί και μάλιστα στην ίδια γειτονιά. Αν και δεν έχω κανένα συγγενή εκεί.....δεν μπορώ να την αποχωριστώ με τίποτα.Εχω πολλές φίλες οι οποίες στα δύσκολα ήταν η μάνα μου,η αδελφή μου και όλο το γενεαλογικό μου δένδρο τελικά.
Ράνια μου έδωσες τις καλύτερες συμβουλές στην Κική....Πρέπει να μάθει πρώτα με τις χονδρές βελόνες πλέκοντας ένα κασκόλ και με τις πιο απλές πλέξεις
Κική μου θα μάθεις αν έχεις θέληση...Μην απογοητευτείς αλλά θα πρέπει πρώτα να πλέξεις κάτι απλό ...θα ξηλώσεις- θα πλέξεις αλλά θα τα καταφέρεις...
Είναι εύκολο ,πρώτη φορά έπιασα βελόνες σε ηλικία 6 χρόνων γιατί έβλεπα όλες να πλέκουν (γιαγιά-μαμά-θείες) και φαγώθηκα να μάθω και εγώ.
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 02:45 | Δημοσίευμα # 64
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Βιργινία μου όταν θα γίνεις γιαγιά θα με καταλάβεις....Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο biggrin Ξαναγεννιέσαι.....
Χαίρομαι που το κοριτσάκι σου πήγε καλά στις εξετάσεις.Ετσι να είναι πάντα.Είναι καλύτερα και ο πατερούλης σου;;
Τώρα τις τελευταίες ημέρες αναζητώ πολύ και τους δικούς μου γονείς...Γιαγιά έγινα αλλά κάνω σαν παιδί ..μου λείπει ο μπαμπάς και κυρίως η μαμά μου.
Και εδώ ο καιρός είναι καλός.Τώρα βρέχει λιγο αλλά δεν κάνει κρύο.
Μακάρι να ζεστάνει λίγο ο καιρός Ράνια μου γιατί δεν μπορούμε άλλο κρύο...Μας τακτοποίησε για τα καλά ο καιρός εφέτως wink
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 08:55 | Δημοσίευμα # 65
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Έχεις δίκιο Μαρία μου,οι γονείς μας είναι ένα κομμάτι μας που το έχουμε μαζί μας ακόμη και όταν δεν τους έχουμε κοντά μας .Δεν θέλω να σκέφτομαι οτι κάποια στιγμή θα τους χάσω αλλά ξέρω πως αυτό δεν μπορώ να το αποφύγω.Ελπίζω ότι ο θεός θα τους χαρίσει χρόνια ώστε αυτό να γίνει όσο το δυνατόν αργότερα happy
'Οσο για τον καιρό κι εδώ στην Αθήνα πάλι ψιλοβρέχει.Υπομονή η άνοιξη είναι κοντά : bye
 
woman-life

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 13:57 | Δημοσίευμα # 66
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Γειά σας κορίτσια μου flower
Λοιπόν, έχω φτιάξει ξεχωριστό θέμα για τα χόμπι μας - ράψιμο, πλέξιμο, κέντημα, γλυπτική και ότι άλλο θέλετε εκτός από τη ζωγραφική και φωτογραφία που τα έχουμε στο θέμα ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000 ΛΕΞΕΙΣ. Ονομάζεται ΧΟΜΠΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΕΣ.
Ράνια μου, εκεί μετέφερα και το θέμα με τα υπέροχα έργα τέχνης σου!



Woman-Life
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 15:52 | Δημοσίευμα # 67
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Να είσαι καλά Αdmin μου που μας νοικοκυρεύεις .Μου αρέσει πολύ που έχουμε τόσες πολλές ενότητες και μαθαίνουμε τόσο ενδιαφέροντα πράγματα
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τετάρτη, 22-02-2012, 22:15 | Δημοσίευμα # 68
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλησπέρα κορίτσια
α τι καλά όλα τα καταφερνει η admin μας Τρεχω εκεί να δώ
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 23-02-2012, 02:32 | Δημοσίευμα # 69
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Καλησπέρα και από μένα φίλες μου.Ευτυχώς που η Αdmin μας,μας νοικοκυρεύει και τακτοποιεί τα πάντα σε ενότητες tongue
 
Ρανια

Ημερομηνία: Πέμπτη, 23-02-2012, 10:07 | Δημοσίευμα # 70
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα κοριτσια Σημερα μουντος καιρος αλλά πρεπει να βγω για εξωτερικές δουλειές sad τι να γινει?
 
Ρανια

Ημερομηνία: Πέμπτη, 23-02-2012, 15:32 | Δημοσίευμα # 71
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Μαρία μου αντίστροφη μέτρηση... Καλή δύναμη και ευχές να πανε όλα τέλεια

Κορίτσια σήμερα πριν από 2 ώρες ξύπνησε από τη χειμερινή νάρκη η χελώνα μας biggrin Καλός οιωνός Η άνοιξη μαλλον μπήκε smile
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 01:21 | Δημοσίευμα # 72
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ευχαριστώ ΠΟΛΥ Ράνια μου,να είσαι καλά.Μάλλον Πρωτομαρτιάτικο θα είναι εκτός απροόπτου...
Τι ωραία που ξύπνησαν οι χελώνες σου... tongue Είναι μεγάλες; Τι Ανοιξη ...Ράνια μου που μουλιάσαμε στην βροχή...
Αααα και εγώ είχα έξοδο σήμερα biggrin Η καθιερωμένη εβδομαδιαία συνάντηση φιλενάδων από τα νηπιακά μας χρόνια..Πολύ χαρούμενη πάντα αυτή η ημέρα..γινόμαστε ξανά παιδιά
 
woman-life

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 11:35 | Δημοσίευμα # 73
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Ωραία το πρώτο σημάδι του ερχομού της άνοιξης μας το έδωσε η χελώνα σου Ράνια!!! Εγώ πάλι κάθε μέρα κοιτάω τον ουρανό μήπως δω κανένα χελιδόνι, αν και είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά τα περιμένω με ανυπομονησία!

Μαρία μου καλή δύναμη σε όλους σας κι από εμένα!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα happy

Quote (martzak51)
Η καθιερωμένη εβδομαδιαία συνάντηση φιλενάδων

Είναι υπέροχο που διατηρείτε αυτή την παράδοση! Κάτι τέτοιες στιγμές έχουν ανεκτίμητη αξία, και ειδικά στις μέρες μας που είναι δύσκολο να βρεις έναν πραγματικό αληθινό φίλο.


Woman-Life
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 15:25 | Δημοσίευμα # 74
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Μαρια μου θα βάλω κατω τη φωτο της χελώνας να τη δεις Μολις ξυπνησε εχθές εφαγε μια φετα πολύσπορο ψωμί βρεγμένο και σήμερα μήλο και άρχισε τους περιπάτους να ξεμουδιάσει Από το Νοέμβρη κοιμόταν παραχωνιασμένη ούτε που φαινόταν
Ας βγει Πρωτομαρτιάτικο το μωρό Μια χαρά!!
Οσο για την καθιερωμένη ημέρα των φιλενάδων καλά να περάσετε Μαρία μου biggrin Θαχουν αρκετό καιρό να σε δούν οι φίλες σου
Admin μου έχω να δω χελιδόνια πολλά χρόνια Εγώ συνήθως ακούω την τσίχλα και αυτό μου θυμίζει την άνοιξη biggrin
 
Ρανια

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 15:27 | Δημοσίευμα # 75
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
ουπς ξεχασα τη χελώνα
Εικόνες: 4126955.jpg (98.7 Kb)

 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats