Πέμπτη
25-04-2024
02:48
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 6 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 18:29 | Δημοσίευμα # 76
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Τι ωραία η χελώνα σου Ράνια μου...Μ'αρέσει που τρώει και βιολογικά όπως το πολύσπορο ψωμί π.χ.Μου άρεσε πολύ το πετρόστρωτο δρομάκι του κήπου σου...Μου έφερε αυτόματα στο μυαλό μου τον κήπο της γιαγιάς μου. happy
Πραγματικά Αdmin moy είναι υπέροχη η παράδοση των συναντήσεών μας και την περιμένουμε κάθε εβδομάδα πως και πως παρ' όλο που βρισκόμαστε η μια με την άλλη πολύ πιο συχνά
Τι κάνει η Θεσσαλονίκη μας Αdmin;Μου έλειψε κιόλας,Μου λείπουν οι δραστηριότητές μου εκεί...οι φίλες μου.
Πολύ βροχή εδώ βρε κορίτσια,αααα προτιμώ το κρύο..Δεν μπορείς να ξεμυτίσεις...Θα τους χαλάσει και το καρναβάλι,κρίμα... cry
Και μένα Ράνια μου αρέσει πολύ το κελάηδισμα της τσίχλας.
Το καλό εδώ είναι πως καταλαβαίνω την κάθε εποχή,ακούω τα πουλάκια στο παράθυρό μου,βλέπω την φύση να ξυπνά smile
Δόξα τω Θεώ ,να είμαστε όλες καλά κορίτσια
 
virginie

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-02-2012, 22:54 | Δημοσίευμα # 77
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Πραγματικά Μαρία μου θα είναι κρίμα να χαλάσει το καρναβάλι λόγω καιρού sad
Κάνουν τόσες ετοιμασίες για αυτή την ημέρα....θα απογοητευτεί πολύς κόσμος και ιδιαίτερα τα παιδιά.Η αλήθεια είναι ότι το Ρέθυμνο δεν το λένε τυχαία μικρό Λονδίνο....βρέχει πολύ συχνά.Εγώ πάντα στην τσάντα μου έχω ομπρέλλα γιατί εκεί που βλέπεις λιακάδα δεν το΄χει σε τίποτα να γίνεις μούσκεμα απο μια ξαφνική καταιγίδα.
Ράνια μου δεν ήξερα ότι οι χελώνες πέφτουν σε χειμερία νάρκη surprised Φαντάζομαι θα ξύπνησε πολύ πεινασμένη biggrin
 
woman-life

Ημερομηνία: Σάββατο, 25-02-2012, 09:34 | Δημοσίευμα # 78
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Κρίμα να χαλάσει το καρναβάλι. Είδα και τη διαφήμιση στην τηλεόραση, πολύ γλέντι και διασκέδαση holiday

Μαρία μου, χθες γινόταν χαμός στην Θεσσαλονίκη. Είχε ένα τρομερό αέρα αλλά δεν έκανε κρύο. Σήμερα πάντως είναι ήρεμος ο καιρός με ήλιο και καταγάλανο ουρανό! Αυτή τη στιγμή, που είναι 8.30 το πρωί έχει 10 βαθμούς, αυτό σημαίνει οτι το μεσημεράκι θα έχει τουλάχιστον 15, αν και οι προγνώσεις λένε ότι θα έχει 18. Θα δούμε. Πάντως, κορίτσια, η άνοιξη είναι προ των πυλών!


Woman-Life
 
virginie

Ημερομηνία: Σάββατο, 25-02-2012, 17:30 | Δημοσίευμα # 79
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Κοριτσάκια μου γλυκά έχω τόσες πολλές δουλειές εδώ στο εξοχικό.... και δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο,ειδικά αύριο που θα έρθουν και οι καλεσμένοι μου!
Σας εύχομαι απο καρδιάς καλό τριήμερο και καλή Καθαρά Δευτέρα
Μαρία μου περιμένω στην επιστροφή μας να έχουμε τα καλύτερα νέα!!! biggrin
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 25-02-2012, 18:39 | Δημοσίευμα # 80
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Μακάρι Αdmin μου ,να τους αφήσει ο καιρός Εχει έλθει πάρα πολύ κόσμος απο διάφορα μέρη.Σήμερα ήταν καλοκαιρινή ημέρα.Για να δουμε.Σ' ευχαριστώ γαι τα νέα της Θεσσαλονίκης μας.Καλά να περάσεις αυτές τις ημέρες και να είστε όλοι καλά.
Βιργινία μου καταλαβαίνω την κούραση αλλά με την καλή παρέα όλα θα ξεχαστούν.Καλά να περάσετε και να το ευχαριστηθείτε.Ευχαριστώ ...για να δούμε.Τώρα κατεβαίνω στο σπίτι της,μένει στην παλιά πόλη και μου αρέσει το μυστήριο που κρύβει στα στενά της biggrin
 
woman-life

Ημερομηνία: Σάββατο, 25-02-2012, 21:02 | Δημοσίευμα # 81
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Τελικά όλη μέρα είχε πολύ καλό καιρό, αν και προς το μεσημεράκι ανέβασε αέρα. Πάντως εγώ κατέβηκα κάτω στον Λευκό Πύργο και έβγαλα κάποιες φωτογραφίες ειδικά για σας φίλες μου.


Εικόνες: 2208952.jpg (224.1 Kb) · 8982610.jpg (73.1 Kb)



Woman-Life
 
Ρανια

Ημερομηνία: Κυριακή, 26-02-2012, 00:44 | Δημοσίευμα # 82
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
κορίτσια σήμερα ήταν υπέροχη μέρα Λιακάδα! Ελπίζω όλες να απολαύσατε μια βολτα τουλάχιστον
Οσες είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν καρναβάλι ελπίζω να πέρασαν τέλεια biggrin
Μαρία μου, Βιργινία biggrin
σε ολα τα κορίτσια καλη Κυριακή και καλή Καθαρή Δευτέρα
 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 26-02-2012, 02:26 | Δημοσίευμα # 83
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Αdmin μου χίλια ευχαριστώ για τις φωτογραφίες Μου άνοιξες την ψυχή :D.Λατρεύω την Θεσσαλονίκη!!! Η αλήθεια είναι οτι βγήκαμε όλοι για περίπατο στον ήλιο ,σαν τα σαλιγκάρια που βγαίνουν στην βροχή.Και εμείς πήγαμε μία βόλτα κάπου κοντα και απολαύσαμε το πράσινο χαλί της γής κεντημένο με λογής-λογής λουλούδια.Ονειρο Η Κρήτη έχει την πλουσιότερη πανίδα και χλωρίδα της χώρας μας.Δεν χορταίνει το μάτι και η ψυχή γαληνεύει.Το Ρέθυμνο με μαγεύει την Άνοιξη.Ατελείωτα λουλούδια με χιλιάδες χρώματα ξεφυτρώνουν παντού.
Κορίτσια μου ,καλές μου φίλες εύχομαι να περάσετε,να περάσουμε όλες καλά και του χρόνου με υγεία.Να χαίρεστε τις οικογένειές και και να είμαστε όλοι μας καλά. heart hello
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 27-02-2012, 02:07 | Δημοσίευμα # 84
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Κορίτσια εύχομαι σε όλες καλή Σαρακοστή και με το καλό να φθάσουμε και στην Ανάσταση.!!!! Φιλιά στην καλύτερη παρέα του κόσμου,στην δική μας παρέα
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 27-02-2012, 18:10 | Δημοσίευμα # 85
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Κορίτσια πετάξατε χαρταετό;;;Εμείς dont Ο καιρός μέχρι το μεσημέρι πολύ καλός.Μια βολτούλα στην εξοχή ήταν πολύ καλή.
Το καρναβάλι μας χθές ήταν κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό.
Ηλθε πάρα πολύ κόσμος και έτσι είχαμε διπλό όφελος ...Και δούλεψαν (δεν είναι πλέον καιρός για πρίγκηπες) και διασκέδασαν Και του χρόνου με υγεία.Τώρα βρέχει...πάλι sad
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-02-2012, 12:46 | Δημοσίευμα # 86
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημερα ΄φίλες μου και καλή Σαρακοστή
ελπίζω να περάσατε καλά το τριήμερο
εγώ ευχαριστήθηκα την οικογένεια biggrin
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-02-2012, 17:07 | Δημοσίευμα # 87
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Καλή Σαρακοστή και σε σένα Ράνια μουκαι σε όλα τα κορίτσια biggrin
Πράγματι ήταν ένα υπέροχο τριήμερο !Τι κρίμα που πέρασε τόσο γρήγορα sad
Δεν πειράζει!!! Και του χρόνου να είμαστε καλά κορίτσια μου
 
woman-life

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-02-2012, 18:36 | Δημοσίευμα # 88
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Κρίμα αλλά δεν πετάξαμε χαρταετό. Ψιχάλιζε και είχε πολύ αέρα γι'΄αυτό κάτσαμε σπίτι, απλά και οικογενειακά.
Χαίρομαι πολύ για εσάς κορίτσια που είχατε όμορφες στιγμές happy

Αλλά τι παγωνιά που έχει σήμερα πάλι; Ευτυχώς λένε πως δε θα κρατήσει πολύ. Βαρέθηκα πια. Θέλω ζέστη!!!


Woman-Life
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-02-2012, 21:46 | Δημοσίευμα # 89
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
αλήθεια κορίτσια κανει παλι φοβερο κρυο πωπω
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 29-02-2012, 01:36 | Δημοσίευμα # 90
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Υπομονή κορίτσια !!!Λίγες μέρες ζωής έχει ακόμη ο χειμώνας.Αυτό το κρύο είναι ο τελευταίος βρυχθησμός του biggrin
Ράνια μου απο ότι είδα στις παραπάνω συνομιλίες την Καθαρή Δευτέρα πρέπει να γιόρτασες και την επέτειο του γάμου σου!!!
Να τα εκατοστήσετε και να είσαστε μαζί και ευτυχισμένοι ως τα βαθιά..βαθιά γεράματα.
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats