Πέμπτη
18-04-2024
16:43
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Πάσχα επιστροφή στις παραδώσεις - Page 3 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΩΡΑ & ΕΥΧΕΣ » Πάσχα επιστροφή στις παραδώσεις
Πάσχα επιστροφή στις παραδώσεις
woman-life

Ημερομηνία: Πέμπτη, 12-05-2011, 20:42 | Δημοσίευμα # 31
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
martzak51, καλή μου, ήθελα να ρωτήσω αν παρέλαβες την κάρτα, γιατί έχουν περάσει αρκετές μέρες.

Πέρασα ήσυχα το Πάσχα. Οικογενειακά. Εκκλησία, άγιο φως, μαγειρίτσα της μαμάς. Την επόμενη μέρα είχαμε δείπνο με συγγενείς.
Το βράδυ συναντηθήκαμε με φίλους για να πούμε "Χριστός Ανέστη" και "Αληθώς Ανέστη" ο ένας στον άλλο! biggrin


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 12-05-2011, 23:12 | Δημοσίευμα # 32
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
sad Δυστυχώς Admin μου δεν πήρα ακόμα την καρτούλα σου ...και νάξερες πως την περιμένω....
Θα σου έγραφα αν την είχα πάρει.Με παιδική λαχτάρα ανοίγω το γραμματοκιβώτιο κάθε ημέρα αλλά....... surprised
Χαίρομαι που πέρασες καλά το Πάσχα.Και του χρόνου καλύτερα κοπέλα μου
Και εγώ πέρασα πολύ καλά ,αφού έχομε και υγεία,οικογενειακά στην εξοχή με την κόρη μου,την εγγονούλα μου,τον γαμπρό μου και τις οικογένειες των αδελφών μου.
Ωραίες Ελληνικές συνήθειες.
Ενα ταξιδάκι την επομένη του Πάσχα με την κόρη μου και την εγγονούλα μου (13 μηνών),για επαγγελματικούς λόγους,στην αγαπημένη μου χώρα την Ολλανδία συμπλήρωσε το πάζλ της χαράς.
Να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου Αdmin μου,να γιορτάσουμε με τις οικογένειές μας ή όπως νομίζουμε καλύτερα hello
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΩΡΑ & ΕΥΧΕΣ » Πάσχα επιστροφή στις παραδώσεις
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats