Παρασκευή
29-03-2024
15:54
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Καλό μήνα και καλό Χειμώνα! - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΩΡΑ & ΕΥΧΕΣ » Καλό μήνα και καλό Χειμώνα!
Καλό μήνα και καλό Χειμώνα!
woman-life

Ημερομηνία: Πέμπτη, 02-12-2010, 18:36 | Δημοσίευμα # 1
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Έφτασε ο Χειμώνας, αν και ζεστός, αλλά γεμάτος γιορτές, χριστουγεννιάτικα δέντρα, λαμπάκια, δώρα, χαμόγελα, ευχές και για κάποιους τυχερούς, γεμάτος χιόνι!

Καλό μήνα, λοιπόν, και καλό Χειμώνα!!!



Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 02-12-2010, 18:37 | Δημοσίευμα # 2
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Δεκέμβριος σήμερα φίλες μου. Μπήκαμε στην τελική ευθεία για τις γιορτές των Χριστουγέννων. Μέχρι τότε όμως φίλες μου σας εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ
 
martzak51

Ημερομηνία: Κυριακή, 05-12-2010, 18:50 | Δημοσίευμα # 3
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Χειμώνα έχομε και χειμώνα δεν βλέπουμε.....Δέν μου αρέσει γενικά ο χειμώνας,αλλά θα ήθελα τα Χριστούγεννα να είναι παραδοσιακά με πολύ χιόνι ,πολύ κρύο,κόκκινα μάγουλα και μύτη (από το κρύο) ,το τζάκι στο φούλ κ.λ.π.,κ.λ.π.......να ζήσουμε δηλ την μαγεία των Χριστουγέννων όπως ακριβώς είμασταν παιδιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue
 
woman-life

Ημερομηνία: Πέμπτη, 09-12-2010, 10:26 | Δημοσίευμα # 4
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Ναι martzak51, κι εγώ αυτό θέλω. Παρόλο που προτιμώ τη ζέστη, θέλω ο χειμώνας να είναι αληθινός, τουλάχιστον τις μέρες των χριστουγέννων και της πρωτοχρονιάς.

Ναι είσαι με την οικογένεια και τους φίλους στο σπίτι, στην ζέστη, δίπλα στο στολισμένο δέντρο κι έξω να ρίχνει χιόνι.



Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 11-12-2010, 00:23 | Δημοσίευμα # 5
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Πολύ ωραία εικόνα μας έδωσες Ασημένιο Admin αφού τα Χριστούγεννα στην Ελλάδα (ευτυχώς)ακόμα έχουν την οικογενειακή σύναξη και θαλπωρή.Πολύ ωραία τα περιέγραψες και να σου πώ μου έφερες στην μνήμη ολόκληρη την ζωή μου με τισ καλύτερες αναμνήσεις.Σε ευχαριστώ πολύ και σου εύχομαι να περάσεις όπως έπιθυμείς τις Αγιες Ημέρες του Δωδεκαημέρου όπως και όλες οι φίλες μας.!!!!!!!!!Θα τα πούμε ξανά βεβαια ....
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 11-12-2010, 00:28 | Δημοσίευμα # 6
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Ηλθε ο χειμώνας και μάλιστα δριμύτατος, όπως ακριβώς απαιτούν οι ημέρες. Καλό χειμώνα λοιπόν φίλες μου και ας κάνομε όλες μια ευχή για συνανθρώπους μας που.......για οποιοδήποτε λόγο περνούν δύσκολα....... sad
 
woman-life

Ημερομηνία: Πέμπτη, 23-12-2010, 22:55 | Δημοσίευμα # 7
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Μια μέρα πριν τα Χριστούγεννα!!!

Θα ήθελα να ευχηθώ καλές γιορτές με χαρά, υγεία, ευτυχία, ομορφιά, λίγη τρέλα (γιατί κι αυτή χρειάζεται κάπου κάπου), πολλά πολλά χαμόγελα και ότι άλλο επιθυμείτε!!!



Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 23-12-2010, 22:55 | Δημοσίευμα # 8
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Πόσο γρήγορα πέρασαν οι ημέρες φίλες μου.... και σέ λίγες ώρες Θα γιορτάσουμε την γέννηση Του Θεανθρώπου και Σωτήρα μας.!!!!!!!!!!!!Εύχομαι σε κάθε μία χωριστά να περάσει όσο πιο χαρούμενα και ανέμελα γίνεται και να συναντήσει το όνειρο που επιθυμεί για κείνη και την οικογένειά της biggrin
 
ANDRIANA

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24-12-2010, 12:54 | Δημοσίευμα # 9
Δυνατό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 194
Δωράκια: 1
Σεβασμός: 2

Offline
Χρόνια πολλά κι από εμένα,με υγεία,ευτυχία και πολλή αγάπη!Εύχομαι το φωτεινό αστέρι να φωτίσει τις καρδιές όλων μας με αγάπη προς το συνάνθρωπό μας!Να περάσετε όλοι υπέροχα Χριστούγεννα!!!!

ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ...
 
martzak51

Ημερομηνία: Σάββατο, 25-12-2010, 03:12 | Δημοσίευμα # 10
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Χρόνια πολλά και καλά,γεμάτα υγεία και ότι επιθυμεί η ψυχούλα σας.Ο μικρός Χριστούλης που σήμερα γεννήθηκε ας φωτίσει και τα δικά βήματα. Ευλογημένες γιορτές κορίτσια..........
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 27-12-2010, 21:58 | Δημοσίευμα # 11
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Χρόνια πολλά στον Στέφανο και στην Στεφανία που σήμερα γιορτάζουν!!!!!!!!!!!!
 
woman-life

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-12-2010, 15:06 | Δημοσίευμα # 12
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Πέρασα υπέροχα Χριστούγεννα! Με πολύ γέλιο και φωτογραφίες μαζί με την οικογένειά μου και του φίλους!
Δεν ήταν βέβαια κάτι πρωτότυπο, αλλά πάρα μα πάρα πολύ διασκεδαστικό!

Ελπίζω κι εσείς να περάσατε καλά τις μέρες των Χριστουγέννων και εύχομαι οι μέρες της Πρωτοχρονιάς να είναι ακόμα καλύτερες!


Woman-Life
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 28-12-2010, 23:39 | Δημοσίευμα # 13
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Τα Χριστούγεννα και η Πρωτοχρονιά σύμφωνα με τα ήθη και τα έθιμά μας είναι οικογενειακές γιορτές. Ευκαιρία να μαζευτεί το σόϊ,να γιορτασουν μαζί να διασκεδάσουν και έτσι να διατηρήται και το δέσιμο των συγγενών.Πάντα μαζευόμαστε στο σπίτι της γιαγιάς και τρώγαμε, πιναμε,χορεύαμε και διασκεδάζαμε όλοι μαζί.
Και εγω έτσι οικογενειακά πέρασα τα φετεινα Χριστούγεννα και εύχομαι και του χρόνου να μας έχει ό Θεός καλά.
Ετσι με υγεία να περάσουμε και την Πρωτοχρονιά.Το ίδιο εύχομαι και σε σάς φίλες μου biggrin
 
martzak51

Ημερομηνία: Παρασκευή, 31-12-2010, 16:59 | Δημοσίευμα # 14
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Σε λιγες ώρες φίλες μου αλλάζομε σελίδα και το ημερολόγιο θα δείξει 2011 !!!!!!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ και ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ χρονιά !!!!!!!!! Σε σάς και τις οικογένειές σας εύχομαι χρόνια πολλά , υγεία και ευτυχία στο σπιτικό σας !!!! Τα λέμε λοιπόν φίλες μου του χρόνου πάλι tongue biggrin wacko
 
woman-life

Ημερομηνία: Πέμπτη, 01-12-2011, 11:23 | Δημοσίευμα # 15
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Καλό μήνα Δεκέμβρη, αγαπημένες μου φίλες!!!
Με δύναμη, κουράγιο και υγεία πάνω απ' όλα!!!



Woman-Life
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΩΡΑ & ΕΥΧΕΣ » Καλό μήνα και καλό Χειμώνα!
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats