Σάββατο
27-04-2024
02:59
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Περί αέρων και υδάτων - Page 8 - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Περί αέρων και υδάτων
Ρανια

Ημερομηνία: Δευτέρα, 05-03-2012, 12:02 | Δημοσίευμα # 106
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Ελπίζω σήμερα να έχουμε νέα και από τη Μαρία μας και από την administrator μας
 
virginie

Ημερομηνία: Δευτέρα, 05-03-2012, 13:07 | Δημοσίευμα # 107
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Ράνια μου όντως είχαμε μια ωραία ανοιξιάτικη μέρα χτες. biggrin
Δυστυχώς εγώ δεν την απόλαυσα την Κυριακή μου έξω .
Ο άντρας μου είχε φέρει δουλειά στο σπίτι ως συνήθως, ο γιός μου είχε πολύ διάβασμα κι εγώ βγήκα να κάνω τα μπαλκόνια το πρωί και μπήκα σχεδόν μεσημέρι στο σπίτι.Τουλάχιστον ασχολήθηκα με τα φυτά μου και χάρηκα την μέρα έστω και απο το μπαλκόνι.
Ευτυχώς που ακολούθησα την συμβουλή σου Ράνια γιατί σήμερα δεν θα μπορούσα να κάνω τίποτα έξω.Χάλια ο καιρός sad
Το καημένο το σκυλάκι μου, δεν το πήγε κανείς βόλτα χτες ,και δυστυχώς ούτε και σήμερα δεν θα βγεί.Είναι η ώρα που την βγάζω βόλτα και έχει ξαπλώσει μαραζωμένη μπροστά στην πόρτα.
Κι εγώ ελπίζω να έχουμε νέα απο το Μαράκι μας γιατί μας έχει λείψει πολύ.
Η Αdmin μας πιστε΄υω να έχει έρθει ξεκούραστη και ανανεωμένη απο το ταξίδι της αφου είχε σύμμαχο και τον υπέροχο καιρό. biggrin
 
Ρανια

Ημερομηνία: Δευτέρα, 05-03-2012, 19:04 | Δημοσίευμα # 108
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Να σου πω Βιργινία μου καλά έκανες και τέλειωσες τις εξωτερικές δουλειες σου Καλή κι η βόλτα αλλα αν υπάρχουν εκκρεμότητες δεν τη ευχαριστιόμαστε.
Γιατί δεν βγάζεις το σκυλάκι κάποια στιγμή που απλά ψιλοβρέχει? Εγω του εχω ενα αδιαβροχακι και το βγαζω λίγο γιατί μετά χάνει τη σειρά του cool
Αχ ναι το Μαράκι με την καθημερινή του παρουσία μας έχει λείψει πολύ sad
Να δούμε τι νέα θα μας εχει κι η Αdmin μας από το ταξιδι της
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 00:41 | Δημοσίευμα # 109
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Ράνια μου εδώ στο Μαρούσι έριξε γερή βροχή.Δυστυχώς ήταν αδύνατο να την βγάλω έξω.Άσε που είναι φοβιτσιάρα και με τις βροντές τρομάζει.
Έχεις δίκιο ότι χάνουν την σειρά τους γιατί της είχα βάλει όλη μέρα πάνα στο μπαλκόνι και δεν την έβρεξε καθόλου.Αναγκάστηκα να την βγάλω έξω πρίν μια ώρα μαζί με τον άντρα μου γιατί κλαψούριζε συνεχώς.Δεν μπορείς να φανταστείς πως έκανε.Χοροπήδαγε σαν κατσικάκι απο την χαρά της μόλις με είδε να κρατάω το λουράκι της.Ένοιωσα απαίσια sad
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 01:41 | Δημοσίευμα # 110
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Αγαπημένες μου φίλες γειά σας Και μένα μου λείψατε πάρα πολύ . sad .Σας σκεπτόμουν κάθε ημέρα αλλά δεν μπορούσα να μπω στο ίντερνετ, αν και το ξενοδοχείο διέθεται,κανείς δεν μπορούσε να με βοηθήσει.Λοιπόν καλές μου φίλες την 1η Μαρτίου ήλθε στον κόσμο στα Χανιά το δεύτερο εγγονάκι μου.Γεννήθηκε με καισαρική τομή στις 14.30 ,δόξα τω Θεω υγιέστατο 3200 κιλά και 53 π.υψος.Δόξα τω Θεώ πήγαν όλα καλά.Ζορίστηκε λίγο στο ξύπνημα η κόρη μου αλλά με την βοήθεια Του συνήλθε γρήγορα.Λέτε και βλέπω την Χρυσαννούλα μου ξανα τόσο δα μικρούλη.Ιδιο προσωπάκι και μάλλον πιο ζωηρή κατα την γιατρό...
Η Χρυσαννούλα μου αντέδρασε μάλλον ψυχρά και δεν ήθελε καν την μαμά της ...Σήμερα την πλησίασε λίγο και με αυστηρό τόνο έλεγε στο μωράκι:
Νινί χήκω πάμε παιντόντο...σήκω να πάμε στον παιδότοπο. tongue Το μωράκι μου είναι και αυτό 23 μηνών τι να καταλάβει.. smile Πρέπει να κάνουμε τα πάντα για να μή νιώσει ζήλεια.Σας είχα πει νομίζω ότι είναι κοριτσάκι πριν γεννηθεί ,'ετσι;;;
Εύχομαι κορίτσια να νιώσετε αυτήν την χαρά με όλη μου την ψυχή.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκεπτόσασταν.Το συζητούσα και με την κόρη μου...Νομίζω ότι σας ξέρω χρόνια και ας μη συναντηθήκαμε ποτέ ,ας είναι λίγο το χρονικό διάστημα που γνωριστήκαμε....Σας Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ώ...!!!!! heart
 
martzak51

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 02:20 | Δημοσίευμα # 111
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Αχ κορίτσια μου δεν αντέχω άλλο ...τα μάτια μου κλείνουν. Καλό ξημέρωμα και αύριο με υγεία... hello
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 08:59 | Δημοσίευμα # 112
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Μαρία μου γλυκειά να σου ζήσει και Θεός να σου δίνει δύναμη να στέκεσαι πλάι στα παιδιά σου και τα εγγονάκια σου να χαίρεσαι να τα βλέπεις να μεγαλώνουν
Μας έλειψες και όπως είδες γεμίζαμε το φόρουμ περιμένοντας να μάθουμε νέα σου
Καταλαβαίνω πως τώρα καλή μου θα έχεις αυξημένα καθήκοντα μέχρι να συνέλθει η κορούλα σου
Και σίγουρα η Χρυσανούλα θα σε έχει μεγάλη ανάγκη
Καλή σου μέρα Φιλιά kiss

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 09:03 | Δημοσίευμα # 113
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
Βιργινία μου ναι φοβούνται τα σκυλακια τις βροντές Εμενα θελει αγκαλιές biggrin , αλλα το ψιλόβροχο δεν τα ενοχλεί

Μαρία μου το νέο μικρό κοριτσάκι θα γίνει κουκλίτσα Βλέπω τελειες αναλογίες μωρού και ύψος μεγάλο για κοριτσάκι
 
ΗΛΕΚΤΡΑ1984

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 09:39 | Δημοσίευμα # 114
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 26
Δωράκια: 1
Σεβασμός: 0

Offline
mellow Μαρία μου να σου ζήσει το εγγονάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Τι ωραία να έρχονται καινούργιες ζωούλες στον κόσμο...Μας δίνει ελπίδα smile smile smile
Καλημέρα στη Ράνια μου, στη Βιργινία μου και σε όλα τα κορίτσια smile
Εύχομαι η administrator μας να πέρασε τέλεια και να γυρίσει ανανεωμένη γεμάτη φως:)
Για μένα αυτή η βδομάδα είναι δύσκολη με αρκετό τρέξιμο αλλά θα περάσει smile
Αφού έχω υγεία και τον αντρα μου δεν με νοιάζει τίποτα...Αλήθεια τι ωραίο πράγμα να μένεις με αυτόν που αγαπάς happy
Σας ζάλισα όμως πρωί πρωί...
Σας φιλώ αγάπες μου


Και τούτη η μέρα ας μας βρει μ'αυτούς που αγαπούμε!!!
 
virginie

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 12:34 | Δημοσίευμα # 115
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Μαράκι μου γλυκό χαιρόμαστε πολύ που είσαι πάλι κοντά μας
Δεν φαντάζεσαι πόσο μας έλειψες .
Να σε συγχαρώ κι εγώ με την σειρά μου για τον ερχομό της εγγονούλας σου.Να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη .
Κι εσύ "χαζογιαγιά" να είσαι πάντα καλά να βλέπεις τα κοριτσάκια σου να μεγαλώνουν και να τα καμαρώνεις tongue
Και στην κορούλα σου εύχομαι να της ζήσουν οι μικρούλες της και γρήγορη και καλή ανάρρωση.
Πολύ χαίρομαι Μαρία μου που πήγαν όλα καλά.Σίγουρα θα σου έχει φύγει αρκετό άγχος.Τώρα απόλαυσε αυτές τις στιγμές που σίγουρα είναι μοναδικές.

 
woman-life

Ημερομηνία: Τρίτη, 06-03-2012, 18:19 | Δημοσίευμα # 116
Πλατινένιο Admin

Δημοσιεύσεις: 2513
Δωράκια: 6
Σεβασμός: 5

Offline
Γεια σας κορίτσια μου!!! Όλο το Σαββατοκύριακο σας σκεφτόμουν

Πρώτα απ' όλα να συγχαρώ το Μαράκι μας που έγινε γιαγιά για δεύτερη φορά! Μαρία μου, να σας ζήσει το νέο κοριτσάκι, να το χαίρεστε και να μεγαλώσει γεμάτη υγεία και ευτυχία

Ράνια μου και Βιργινία μου, σας ευχαριστώ πολύ πολύ που ήσασταν πιστοί φύλακες του μικρού μας σπιτιού - του φόρουμ μας! Είστε υπέροχες!

Ηλέκτρα μου, σε βλέπω γεμάτη αισιοδοξία και ευτυχία κι αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα! smile

Και τέλος να σας αναφέρω τι έκανα τελικά αυτές τις δύο μέρες! Γύρισα σχεδόν όλη την Πελοπόνησοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Από Αθήνα ξεκινήσαμε με αμάξι και φτάσαμε μέχρι την Καλαμάτα. Πήραμε παραμάζομα τα βουνά Πίνδου και Ταΰγετου, περάσαμε από Τρίπολη, Κυπαρισσία, Φιλιατρά, είδαμε την Βοειδοκοιλιά, Πύλο, Μεθώνη με το περίφημο κάστρο της, το Μοναστήρι Αγίου Ιωάννη στην Κορώνη και πολλά πολλά άλλα. Ευτυχώς ήταν τέλειος ο καιρός και μπορέσαμε και βγάλαμε πολλές φωτογραφίες! Ήταν ένα συναρπαστικό ταξίδι. Τελικά η Ελλάδα μας είναι πανέμορφη hands


Woman-Life
 
virginie

Ημερομηνία: Τετάρτη, 07-03-2012, 00:31 | Δημοσίευμα # 117
Λαμπερό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 509
Δωράκια: 8
Σεβασμός: 2

Offline
Μπράβο Αdmin μου. Η εκδρομή σου ακούγεται τέλεια.
Έχεις δίκιο η Ελλαδίτσα μας είναι παράδεισος.Δεν έχουν άδικο που λένε ότι είναι το κομμάτι που κράτησε ο θεός για να ξεκουράζεται wink
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 07-03-2012, 02:40 | Δημοσίευμα # 118
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Κορίτσια μου γλυκά ,καλές μου Φίλες σας ευχαριστώ πολύ για τις θερμές και γλυκές ευχές σας.Εύχομαι φίλες μου και σε σας τα καλύτερα.Πράγματι μου έφυγε αρκετό άγχος Βιργινία μου ,κυρίως γιατί και η κόρη μου είναι καλά και το κοριτσάκι μας.Ευχαριστώ τον Θεό για όλα .Ξύπνησε φίλες μου και το πρώτο που ζήτησε ήταν να της δώσω μια εικόνα και την ασπάστηκε με θέρμη αρκετές φορές.Σήμερα μου εξομολογήθηκε πως είχε πολύ φόβο... sad
Αdmin μου χαίρομαι που πέρασες καλά,πάντα έτσι να περνάς..!!!! Πράγματι η πατρίδα μας είναι υ π έ ρ ο χ η- μ ο ν α δ ι κ ή..!!!!!
Ετσι είναι Ράνια μου η Χρυσαννούλα με έχει ανάγκη ...Μάλλον δεν της ήλθε καλά και προσπαθούμε να μη της λείψει η αγάπη και η αγκαλιά,πως θα μπορούσαμε άλλωστε;;;
Ηλέκτρα μου δίκιο έχεις ...δεν υπάρχει καλύτερο απο τα να ζείς κοντά σε αυτόν που αγαπάς tongue Εύχομαι σε όλες φίλες μου να είστε μαζί με τους άνδρες σας μέχρι τα βαθεια-βαθειά σας γεράματα. biggrin Πιστέψτε με ,δεν υπάρχει καλύτερη ευχή.....Μου λείπει αφάνταστα και όσο περνούν τα χρόνια περισσότερο...
Παρακαλώ τον Θεό για όλες σας φίλες μου να είστε καλά με όλη σας την οικογένεια heart
Είδατε τι σχέσεις φτιάχνει ενα site κορίτσια;; tongue Φιλάκια σε όλες
 
Ρανια

Ημερομηνία: Τετάρτη, 07-03-2012, 10:46 | Δημοσίευμα # 119
Χάλκινο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 757
Δωράκια: 5
Σεβασμός: 2

Offline
καλημέρα γλυκειές μου φιλενάδες smile Καλώς ήλθες κι εσύ καλή μας admin μανουλα του σπιτιού αυτού
Οπως λέει κι η Μαρία μας δημιουργείται μια τόσο ζεστή ατμόσφαιρα φιλίας μεταξύ μας ακόμα κι όταν μιλάμε για τις τετριμένες οικιακές ασχολίες
Ακούω καμιά φορά για το virtual (εικονική πραγματικότητα) να προβληματίζονται Μα ο άνθρωπος δεν έχει τη virtual πλευρά του; τη φαντασία smile
Και βέβαια μπορούν να γίνουν ωραίες φιλίες και μέσα από την εικονική πραγματικότητα Εχω φίλες από την εικονική πραγματικοτητα (από μια γαλλόφωνη παρέα, Καναδές, Βελγιδες , Γαλλιδες) που κρατούν 12 χρονια) biggrin

tongue Τι απίθανη εκδρομή έκανες Admin μας smile Σίγουρα θα σου έδωσε δύναμη και θα ανανέωσε τη διάθεση σου

tongue Ηλέκτρα μου σου εύχομαι να περάσεις πολλά χρονια μαζι με τον αγαπημένο σου

tongue Μαράκι μου εύχομαι να ζήσεις πολλές χαρούμενες στιγμές κοντά στην αγαπημένη σου οικογένεια που τόσα της προσφέρεις και παίρνεις και τόσες χαρές

tongue καλή μας Βιργινία εύχομαι να είσαι πάντα ετσι δραστηρια και γλυκειά και να στηριζεις την οικογενεια σου Δεν υπάρχει μεγαλυτερη χαρα από αυτην

tongue ευχες και και καλημέρα για τα υπόλοιπα κορίτσια που περνούν από το χώρο μας .........

Σημερα νοιώθω πολύ αισιόδοξη Ναναι η ανοιξη που πλησιάζει;


Τελευταία επεξεργασία από Ρανια - Τετάρτη, 07-03-2012, 10:48
 
martzak51

Ημερομηνία: Πέμπτη, 08-03-2012, 01:32 | Δημοσίευμα # 120
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
wacko tongue Ράνια μου όλες είμαστε χαρούμενες για την παρέα μας .Ας είναι καλά η Αdmin μας που είναι η μανούλα του σπιτιού αυτού,όπως λές Ράνια μου,και μας έφτιαξε μια υπέροχη παρέα και που μπορούμε με τόση αγάπη να ανταλλάσουμε σκέψεις ,απόψεις σε κάθε θέμα .
Καληνυχτίζω την υπέροχη παρέα μας με πολύ αγάπη και ευχές για όλες μας.
 
ΦΟΡΟΥΜ » WOMAN - LIFE » ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ » Περί αέρων και υδάτων
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats