Παρασκευή
29-03-2024
12:21
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Βοήθεια!!!!!!! έχω μαύρους κύκλους.... - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Βοήθεια!!!!!!! έχω μαύρους κύκλους....
Βοήθεια!!!!!!! έχω μαύρους κύκλους....
MariaPapa

Ημερομηνία: Παρασκευή, 02-11-2012, 18:04 | Δημοσίευμα # 1
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
και επειγόντως χρειάζομαι κάτι γιατί δεν... πρέπει πάντα να βάζω διάφορα concealer. Υπάρχει κάποια κρέμα, ορός που να με βοηθήσει;
 
Natalia_L

Ημερομηνία: Σάββατο, 03-11-2012, 11:10 | Δημοσίευμα # 2
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 15
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Καλημέρα! Εχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Θα σου πρότεινα το Dark Circles Relief & De-Puffing Eye Serum της Darphin και της Hylexin, (Intensive Concentrate For Serious Dark Circles). Είναι σχετικά ακριβά αλλά μπορείς να τα αγοράσεις από το internet πιο φθηνά. Κάνουν πολύ καλή δουλειά.
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Σάββατο, 03-11-2012, 12:32 | Δημοσίευμα # 3
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Δεν με απασχολεί η τιμή. Αρκεί να είναι αποτελεσματικό. Από που αγοράζεις τα καλλυντικά σου;
 
Natalia_L

Ημερομηνία: Παρασκευή, 30-11-2012, 18:35 | Δημοσίευμα # 4
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 15
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Συνήθως τ' αγοράζω απ' το ιντερνετ από site που ξέρω και εμπιστεύομαι οτί είναι αυθεντικά. Κατά τ' αλλα αγοράζω και από hondos κλπ αν βρίσκω καμιά προσφορά.
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Σάββατο, 01-12-2012, 13:05 | Δημοσίευμα # 5
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Ναι και εγώ όπου βρω προσφορές πλέον είτε είναι στο ίντερνετ ή σε μαγαζί κοντά μου. Μήπως να κάνουμε ένα θέμα και να βάζουμε όλες τις προσφορές που βρίσκουμε στο ίντερνετ για προϊόντα ομορφιάς;
 
Sisaki

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 12:12 | Δημοσίευμα # 6
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 8
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
γεια σας κοριτσια!ειμαι καινουρια στην παρεα κ εχω κολλησει απιστευτα με τα θεματα!!δεν ξερω ακομη να κινουμαι με ανεση,αλλα θα την βρω την ακρη...οι μαυροι κυκλοι με ταλαιπωρουσαν κ μενα για καιρο λογω επαγγελματος(νοσηλευτρια με κυκλικο ωραριο=δεν κοιμαμαι ποτε).εγω χρησιμοποιω της frezyderm eye balm εδω κ λιγο καιρο κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 14:44 | Δημοσίευμα # 7
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Μην ανησυχείς θα συνηθείς και θα δεις θα γίνει εξπέρ στο φόρουμ!!!

Δεν έχω δοκιμάσει τίποτα απ'αυτή τη μάρκα γτ δεν την έχει το σάιτ που συνήθως κάνω τις αγορές μου.. Πόσο την πέρνεις; Πρόσφατα αγόρασα την κρέμα ματιών All About Eyes της Clinique. Πάρα πολύ καλή!
 
Sisaki

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 15:10 | Δημοσίευμα # 8
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 8
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Μακαρι να εξοικειωθω γρηγορα!να τα λεμε.....
ειναι προιον φαρμακειου,ισως γι'αυτο δεν την εχει το σαιτ που μπαινεις.σε οποιο φαρμακευτικο σαιτ να μπεις θα τη βρεις σιγουρα!εγω την παιρνω γυρω στα 17 ευρω.ειμαι ευχαριστημενη,αλλα μ'αρεσει να πειραματιζομαι!θα ψαξω κ αυτη που δοκιμασες...
 
MariaPapa

Ημερομηνία: Τρίτη, 11-12-2012, 15:13 | Δημοσίευμα # 9
Ζωηρό Μέλος

Δημοσιεύσεις: 64
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Αμέ αμέ και εάν θέλεις άρχισε και δικό σου θέμα έτσι για να μαθαίνουμε για διάφορα θέματα σε σχέση με την ομορφιά και περιποίηση biggrin
 
Fwteini

Ημερομηνία: Τρίτη, 26-05-2015, 14:56 | Δημοσίευμα # 10
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 25
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
Γεια σου! Μπορεις να δοκιμασεις τη μασκα η οποια βαλω εγω. Το δερμα μου ειναι πολυ λευκο και παντα φαινεται σαν να εχω μαυρους κυκλους sad εδω και μηνες χρησιμοποιω το Biolab δυο τρις φορες την εβδομαδα και τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλα και ΟΡΑΤΑ! το δερμα μου ειναι δυνατο, φρεσκο και δεν εχω μαυρους κυκλους ακομη και αν κοιμαμαι 3-4 ωρες. Ειναι καταλληλη και για το σωμα - αν εχει σπιρακια, ραγαδες ή κατι τετοιο. cool cool cool
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΟΜΟΡΦΙΑ - ΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΤΡΟΦΗ » ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ » Βοήθεια!!!!!!! έχω μαύρους κύκλους....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats