Πέμπτη
28-03-2024
14:27
Καλωσόρισες Επισκέπτης
RSS
 

Main Publisher Registration Login
Ειμαι σε αδιεξοδο.... - ΦΟΡΟΥΜ »

· Αρχική σελίδα του site
· Αρχική σελίδα του φόρουμ
· Νέα δημοσιεύματα · Μέλη
· Κανόνες · Αναζήτηση · RSS


  • Page 1 of 1
  • 1
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΕΡΩΤΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΕΣ » Ειμαι σε αδιεξοδο.... (Αγαπαω δυο αντρες και πρεπει να παρω μια αποφαση)
Ειμαι σε αδιεξοδο....
katrin13

Ημερομηνία: Τετάρτη, 03-10-2012, 16:22 | Δημοσίευμα # 1
Removed






Ειμαι σε μια ηρεμη και καλη σχεση εδω και 6 χρονια,σε μερικους μηνες παντρευομαστε!Ειναι ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο και μου φερεται παρα πολυ καλα.μου δινει ολα οσα θα ηθελα να εχω και δε μου εχει χαλασει ποτε χατιρι.ομως δεν υπαρχει καθολου παθος πλεον στη σχεση μας,δεν υπαρχουν εκπληξεις δεν υπαρχει τιποτα ειμαι τελειος δεδομενη για εκεινων.....τους τελευταιους 3 μηνες γνωρισα καποιον αλλον και εζησα ολα οσα δεν ζουσα με τη σταθερη μου σχεση τα τελευταια χρονια.μου δινει αγαπη μου δινει αφωσιοση εκπληξεις και ολα οσα μου ελειπαν ενιωσα ξανα απο την αρχη να γεννιεμαι.εχω φτασει πλεον σε αδιεξοδο.δεν ξερουν ο ενας για τον αλλον (ευτηχως βοηθαει που ο ενας ειναι απο αλλη πολη εδω διπλα) αλλα δε μπορω να συνεχισω ετσι....να μεινω με τον μονιμο δεσμο μου να τον παντρευτω και να ζησω μονοτονα αλλα ασφαλης η να φυγω με τον νεο ερωτα μου και να αντιμετωπισω τις οποιες δυσκολιες ομως να εχω το απολυτο παθος που εχω τωρα!!βοηθηστε με ειληκρινα θα τρελαθω!!
 
martzak51

Ημερομηνία: Τετάρτη, 03-10-2012, 23:21 | Δημοσίευμα # 2
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Δεν χρειάζεται κορίτσι μου να τρελλαθείς.....Ολα ανθρώπινα είναι και στον καθένα μπορεί να συμβεί, αρκεί να μη πληγώσουμε τους άλλους.
Οπως.... εσύ λές είναι ο καλύτερος άνθρωπος του κόσμου. Να του μιλήσεις λοιπόν με ειλικρίνεια ,θα πληγωθεί πολύ ..θα υποφέρει ..αλλά θα σε καταλάβει πιστεύω. Είναι τίμιο να έχεις μια κουβέντα μαζί του από το να φύγεις χωρίς να του πείς τίποτα.
Τι να κάνουμε η ζωή είναι όλο εκπλήξεις....Δεν μπορούμε να ορίσουμε την καρδιά μας ...είναι γεγονός....
Μόνο πριν πάρεις κάποια απόφαση ζύγισε καλά μέσα σου τι ακριβώς θέλεις...σκέψου άν είναι πραγματική αγάπη ή ένας απλός ενθουσιασμός..
Είναι αποφάσεις που πρέπει μόνη σου να πάρεις κοπέλα μου...δική σου είναι η ζωή και πρέπει να την ζήσεις όπως θέλεις....
Μη πάρεις βιαστικές αποφάσεις...Σου εύχομαι, ότι καλύτερο και να βρείς την αληθινή ευτυχία.
 
Liberty

Ημερομηνία: Παρασκευή, 05-10-2012, 11:12 | Δημοσίευμα # 3
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 34
Δωράκια: 1
Σεβασμός: 0

Offline
Μην βιαστείς να πάρεις κάποια απόφαση…
Όπως σοφά είπε και η martzak51, δεν πρέπει να πληγώνουμε τους άλλους, οφείλεις να είσαι ειλικρινής. Θα σου άρεσε εσένα να σε παρατήσει έτσι ο αρραβωνιαστικός σου;
Με προβλημάτισε το ότι θες να το «σκάσεις» με τον νέο σου έρωτα. Εργάζεσαι; Μην κάνεις το λάθος να φύγεις με κάποιον που θα εξαρτάσαι από αυτόν…
Καλή μου φίλη ο έρωτας- πάθος είναι κάτι που δεν κρατάει πολύ. Το θέμα είναι τι μένει μετά…
Μένει η αγάπη, ο σεβασμός, ο θαυμασμός, η τρυφερότητα….
Ίσως έχεις πανικοβληθεί στη σκέψη ότι πρόκειται να παντρευτείς…
 
martzak51

Ημερομηνία: Δευτέρα, 15-10-2012, 17:35 | Δημοσίευμα # 4
Ασημένιο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 1235
Δωράκια: 7
Σεβασμός: 4

Offline
Γλυκειά μας Katrin τι κάνεις;Θα θέλαμε νομίζω όλες οι φίλες εδώ να μάθουμε νέα σου...
 
Liberty

Ημερομηνία: Τετάρτη, 17-10-2012, 11:10 | Δημοσίευμα # 5
Φρέσκο Μέλος

Δημοσιεύσεις: 34
Δωράκια: 1
Σεβασμός: 0

Offline
Πραγματικά...
Ελπίζουμε να είσαι καλά...
 
katrin13

Ημερομηνία: Τετάρτη, 17-10-2012, 12:26 | Δημοσίευμα # 6
Removed






καλημερα κοριτσια ειμαι καλα και η κατασταση παραμενει στασιμη δυστηχως!πρεπει να παρω μια αποφαση αλλα ακομα τιποτα.το να του το ξεκαθαρισω δεν το σκεφτομαι καθολου γιατι δυστηχως δεν ειναι ανθρωπος που δεν καταλαβαινει απο τετοιες καταστασεις.κατακρινει απιστευτα το κερατο και πραγματικα φοβαμαι οτι θα με σκοτωσει.το πιστευω και ας ακουγεται τρομακτικο.δυστηχως ειναι λιγο ακραιος σε τετοια θεματα.οσο περναει ο καιρος η ζυγαρια ας το πω ετσι γερνει ολο και περισσοτερο προς τη νεα σχεση αλλα και παλι φοβαμαι οτι στη πορεια ισως πραγματα στον χαρακτηρα του με χαλασουν!!αρχιζω να σκεφτομαι οτι η καλυτερη αποφαση που θα πρεπει να παρω ειναι να τους κανω και τους δυο περα και να κανω μια νεα αρχη μονη μου οσο κ αν ποναει!σταματησα να σκεφτομαι το ενδεχομενο να χασω τον δευτερο και να παντρευτω γιατι καθε φορα που τον κοιταζω οσο τρελο και να ακουγεται νιωθω τυψεις που το κανω αυτο και στους δυο.ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων και τις απαντησεις σας πραγματικα
 
sarcastic

Ημερομηνία: Δευτέρα, 03-02-2014, 01:22 | Δημοσίευμα # 7
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
αμα ειχες τυψεις θα χωριζες.ολα τα αλλα ειναι βερεσε.
 
Strouthokamilaki

Ημερομηνία: Δευτέρα, 03-02-2014, 15:41 | Δημοσίευμα # 8
Αρχάριο Καινούριος

Δημοσιεύσεις: 3
Δωράκια: 0
Σεβασμός: 0

Offline
https://www.youtube.com/watch?v=gzt9cccGULg tongue
 
ΦΟΡΟΥΜ » ΣΧΕΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ - ΠΑΙΔΙ » ΕΡΩΤΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΕΣ » Ειμαι σε αδιεξοδο.... (Αγαπαω δυο αντρες και πρεπει να παρω μια αποφαση)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Καινούρια Άρθρα

(15-01-2017) Είναι και κάτι πρωινά ...!!! | Ψυχολογία
(23-06-2016) 5 Tips για οικονομικές καλοκαιρινές αποδράσεις | Χρήμα, αγορά, οικονομία
(20-06-2016) Τοματόσουπα με καπνιστό λουκάνικο | Σούπες - Ζωμοί
(17-06-2016) Τα 4 SOS τιπ για το μακιγιάζ της παραλίας | Μακιγιάζ και άρωμα
(14-06-2016) Δουλεύω στο σπίτι | Χτίζουμε καριέρα
(12-06-2016) Μην κάνετε αυτά τα λάθη μπροστά στα παιδιά σας | Γονείς και παιδιά

Κατασκευές βήμα βήμα
Μόνο για μέλη

Τέχνη Σερβιρίσματος
Μόνο για μέλη


Copyright MyCorp © 2024
Site managed by uCoz
website stats